بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سانفرسه هیروشیما 3 - کاشیما آنتلرز 2 (لیگ قهرمانان آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شفر نفرات اصلي اش را براي دربي لو داد؟
سه شنبه, 03 مهر 1397 ساعت 19:41
شفر نفرات اصلي اش را براي دربي لو داد؟
سرمربی استقلال امروز در تمرینی که خبرنگاران در آن حضور داشتند دست به کار عجیبی زد.

به گزارش "توپ 90"، امروز تمرین استقلال با حضور تعداد  زیادی خبرنگار برگزار شد تا آنها وضعیت این تیم پیش از بازی با پرسپولیس را به بیرون مخابره کنند.


تمام بازیکنان راس ساعت ١٨:٣٠ در زمین تمرین حاضر شدند اما به یکباره به آنها اعلام شد که به رختکن بروند چراکه شفر می خواهد برای آنها جلسه بگذارد.


ابتدا تمامی بازیکنان به رختکن رفتند اما بعد از گذشت چند دقیقه تعداد زیادی از آنها برگشتند و جلسه با حضور  نفرات اصلی ادامه پیدا کرد.


به جز سیدحسین حسینی و مهدی رحمتی که در زمین ماندند و تمرین کردند، نفراتی مثل خسرو حیدری، منتظری، وریا غفوری، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، نویمایر، الحاجی گرو، مرتضی تبریزی و روح الله باقری بازیکانی بودند که در رختکن با شفر جلسه گذاشتند.


با این شرایط به نظر می رسد این بازیکنان شانس اول بازی کردن در دربی هستند و سایر بازیکنانی که در زمین ماندند شانس زیادی برای بازی در این بازی حساس را ندارند.


شفر امروز با برگزاری جلسه به نوعی نفرات اصلی خود را برای دربی مشخص کرد مگر اینکه او بخواهد با استفاده از انتشار این خبر در رسانه ها سرمربی پرسپولیس را گمراه کند.