بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 1 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش قلعه‌نویی به تقابل با نکونام
سه شنبه, 03 مهر 1397 ساعت 19:06
واکنش قلعه‌نویی به تقابل با نکونام
مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی قرعه‌کشی شد و تیم‌های حاضر در این مرحله حریفان خود را شناختند. در یکی از دیدارهای مهم این مرحله تیم‌های سپاهان و نساجی به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، دیدار سپاهان و نساجی مازندران علاوه بر اینکه در زمین اهمیت زیادی دارد، روی نیمکت دو تیم و به‌خاطر تقابل سرمربیانی که هدایت آنها را برعهده دارند، مهم است. این دو تیم بلافاصله در هفته نهم لیگ برتر هم که 27 مهرماه از سر گرفته می شود، پس از دیدار روز 13 مهرماه در جام حذفی برابر هم قرار خواهند گرفت.


روزنامه فرهیختگان در مورد این مسابقه گفتگویی کوتاه با سرمربی سپاهان امیرقلعه نویی داشته که در ادامه می خوانید.

در جام حذفی باید در اصفهان به مصاف نساجی بروید!


قبل از این دیدار باید به نفت مسجدسلیمان فکر کنیم و قطعا بعد از این بازی درباره نساجی صحبت خواهم کرد اما خوشحالم که تیم نساجی بعد از 24 سال به لیگ برتر بازگشته و شور و شعف خاصی را به وجود آورده است


هواداران این تیم هم در همه شهرها از تیم خود حمایت می‌کنند.


درست است؛ از همه مهم‌تر اینکه آنها نشان داده‌اند چه مردم بافرهنگی هستند و چگونه از میهمانان خود پذیرایی می‌کنند. جو ورزشگاه نیز چقدر جو خوبی است و چیزی که در فوتبال ما گم شده است را امروز به‌راحتی می‌توانید در شهر قائم‌شهر و ورزشگاه شهید وطنی پیدا کنید. از این بابت خوشحالم اما درباره بازی، بعد از دیدار با نفت صحبت خواهم کرد


حضور نکونام روی نیمکت رقیب برای شما حساسیتی ندارد؟


این بازی هم برای ما مثل سایر بازی‌هاست و فرقی ندارد کدام مربی روی نیمکت حریف بنشیند!

به هر حال مشکلاتی در استقلال با هم داشتید!


فقط یک جمله می‌گویم؛ هرکسی هر حرفی بزند و هرکاری کند آن بالایی می‌بیند و همه آدم‌ها هم با اعمال‌شان سوال و جواب پس می‌دهند. نمی‌خواهم به گذشته ورود کنم اما یک روزی باید با اعمال‌مان حساب و کتاب پس بدهیم و حق‌الناس هم اگر گردن آدم باشد چیز زیاد خوبی نیست. البته این موضوع را کلی می‌گویم و مصداقی عرض نمی‌کنم.