بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 1 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اعتراض سایپا به نحوه انتخاب داوران
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 22:23
مدیر تیم فوتبال سایپا به قضاوت یک داور مازندرانی در دیدار اخیرشان برابر نفت مسجدسلیمان معترض شد.

به گزارش "توپ 90"، علی حاتم در این باره گفت: بازی هفته آینده ما مقابل نساجی و اعتراض ما این است که چرا به فاصله این یک دیدار، داوری از استان مازندران برای دیدار ما و نفت مسجدسلیمان انتخاب کرده‌اند و از کمیته داوران فدراسیون می‌خواهیم در چیدمان داوران مسابقات دقت بیشتری داشته باشند تا مشکلی به وجود نیاید.

او با اشاره به صحنه اخراج ساموئل سارفو، مدافع سایپا گفت: داور بازی ما و نفت مسجدسلیمان بیهوده به سارفو کارت قرمز داد؛ ما در کنار زمین و نزدیک به صحنه‌ای که اتفاق افتاد بودیم و در بازبینی مسابقه هم دیدیم که داور اشتباه فاحشی مرتکب شده و قطعا نباید از کارت قرمز استفاده می‌کرد.

مدیر تیم سایپا اضافه کرد: ما از کمیته داوران می‌خواهیم برای این موضوع تجدید نظر کنند تا اتفاقی رخ ندهد؛ چندین بار در این فصل از داوری‌ها متضرر شدیم و به کمیته داوران فدراسیون نامه زدیم تا چاره‌ای بیاندیشند و اشتباهات سهوی و عمدی داوران اتفاق نیافتد یا حداقل کمتر شود چون واقعا تیم‌ها متضرر می‌شوند.

حاتم درباره برخورد احتمالی با استقلال در جام حذفی گفت: ماهیت جام حذفی همین است و برنده‌ها از قبل تعیین شده نیستند؛ تیمی که به دنبال قهرمانی است، فرقی نمی‌کند با چه حریفی رقابت دارد و رو به روی آن قرار می‌گیرد؛ ما با انگیزه بالا و تلاش مضاعف بازیکنان برای رسیدن به قهرمانی تلاش خواهیم کرد.


 
او یادآور شد: بیشتر نفرات تیم ما را جوانان تشکیل می‌دهند، در همه بازی‌ها برای کسب برد وارد زمین می‌شویم و همه تلاش می‌کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند؛ در بازی با نفت مسجدسلیمان بازیکنان خیلی سعی کردند تا بتوانیم با وجود ۱۰ نفره شدن به پیروزی برسیم که این اتفاقات هم افتاد و از آقای دایی تشکر می‌کنیم تعویض‌های طلایی و به موقعی انجام دادند.