بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

همتی: خوشحالی ام هماهنگ شده با برادرم بود
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 19:20
همتی: خوشحالی ام هماهنگ شده با برادرم بود
بازیکن پرسپولیس در بازی با سپیدرود از زدن گل سه امتیازی برای تیمش بسیار خوشحال است.

به گزارش "توپ 90"، آدام همتی بازیکن جوان پرسپولیس شب گذشته ناجی این تیم شد و در آستانه دربی برد را برایشان به ارمغان آورد. او امروز در جمع خبرنگاران گفت: گل قشنگی بود، خداراشکر می کنم، فقط خوشحالم توانستم کمک کوچکی کنم تیم ببرد، این سه امتیاز خیلی مهم بود قبل از دربی و السد. از کادرفنی و آقای برانکو تشکر می کنم و بچه ها که کمک کردند ببریم.

وی درباره شادی گلش توضیح داد: راستش را بخواهید آن لحظه در سرم هیچ فکری نداشتم، فقط توپ را دیدم و من خیلی روی شوت و سانتر تمرین می کنم. از تمریناتم استفاده کردم و شوت زدم و رفت توی گل! ادای کسی را نمی خواستم در بیاورم. آن لحظه با تمام وجودم خوشحال بودم، چون توانستم اول برای تیمم بازی کنم و بعد گل بزنم.

همتی افزود: من با داداش کوچکم خیلی نزدیک و صمیمی هستم، الان 3-4 ماه است او را ندیدم چون کانادا است و این جا تنها هستم، او در تیم دانشگاه بازی میکند و گل زد و اینطوری 21 را نشان داد و عکس گرفت که کلی هم پخش شد در کانادا! می خواستم این را برایش انجام بدهم چون خیلی صمیمی هستیم و خیلی وقت است که ندیدیمش.

آدام در پاسخ به این سوال که آیا از دیشب با پدربزرگت صحبت کردی یا نه؟ گفت: با پدربزرگم صحبت کردم، خیلی خوشحال بود و می گفت لیاقتش را داری. من هیچ انتظاری ندارم که تلاشم را کم کنم و همینطور بیشتر و بیشتر می شود.

او در ادامه به صحبت قدیمی کارلوس کی روش راجع به خودش واکنش نشان داد و اظهار داشت: من یک بازیکنم، من فقط باید تلاش کنم، تمرین کنم و بهتر و بهتر شوم و پیشرفت کنم. نه علاقه دارم به این حرف ها و نه دوست دارم. بالاخره همه یک چیزی دارند اما من می خواهم تلاش کنم.

آدام همتی در پاسخ به این سوال که آیا در ادامه بیشتر به میدان خواهد رفت یا خیر، گفت: این سوال برای مربی مان است. همانطور که گفتم من تمرینات و تلاشم را می کردم و الان هم ادامه می دهم، نیم فصل دوم هم ادامه می دهم، این تصمیم کادرفنی است و من همینطور تمرین می کنم.

مهاجم متولد کانادای پرسپولیس پیش بینی اش را راجع به دربی اینطور اعلام کرد: سومین دربی من است. شما که می بینید هر روز بچه ها تلاش و کار می کنند. باتمام وجود تمرین می کنند و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم. من نه آنالیزورم نه چیزی، نمی توانم پیش بینی کنم.

همتی در پایان به برنامه فشرده پرسپولیس اشاره کرد و شرح داد: کادرفنی یک ریکاوری خیلی خوب می کند و نشان داده اند کارشان را خیلی خوب بلدند و باعث می شوند بچه ها سرحال باشند. اگر همینطور ادامه دهیم می توانیم یک نتیجه خوب بگیریم.