بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 4 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 2 - امپولی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرسپولیس می‌تواند دربی برگشت را 90-10 کند
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 17:11
پرسپولیس می‌تواند دربی برگشت را 90-10 کند
اگرچه استقلال از حق خود برای سهم بیشتر هوادارانش در دربی چشم پوشی کرد، اما خبر می رسد که پرسپولیس در صورتی که تمایل داشته باشد، می تواند سهم 90-10 را در دیدار برگشت اجرا کند.

به گزارش ""توپ 90"، یکی از مهم ترین موضوعات چند هفته اخیر فوتبال ایران اختصاص جایگاه به هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال در دربی پیش رو بوده است.


مسئولین سازمان لیگ پس از پایان دربی گذشته، قول دادند که دیدار بعدی سرخابی ها به شکل حرفه ای برگزار خواهد شد و تیم میزبان می تواند 90 درصد جایگاه ها را در اختیار داشته باشد.
با این حال روز گذشته وقتی جلسه مسئولین سازمان لیگ، باشگاه استقلال و نیروی انتظامی خاتمه یافت، سعید فتاحی از عدم تمایل استقلال به برگزاری بازی با شیوه جدید خبر داد موضوعی که البته فتحی مدیرعامل استقلال آن را رد می کند.


حالا خبر می رسد که در دربی برگشت با توجه به اینکه پرسپولیسی ها میزبان هستند، می توانند از حق خود برای میزبانی مسابقه استفاده کنند و بلیت 90 درصد جایگاه ها را به هواداران تیم خودی بفروشند.

روز گذشته البته گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاران در اینباره و عدم تمایل باشگاه استقلال به برگزاری بازی با شیوه جدید گفت:« این جلسات (تصمیم گیری در مورد سهم هواداران در دربی) محرمانه است و اجازه بدهید من در مورد آن صحبت نکنم. در این شرایط ما موافق آن تصمیم قبلی نبودیم چرا که باید ابتدا فرهنگ‌سازی شود و هواداران آمادگی آن را داشته باشند یعنی در ابتدای فصل قانون را مصوب کنند و سپس با آمادگی کامل این کار انجام شود. همه انتظار این دربی را می‌کشند و اینکه چند روز قبل از بازی موضوع ۹۰ به ۱۰ اعلام شود چندان خوب نیست.»

با توجه به صحبت های گرشاسبی و در نظر گرفتن این نکته که استقلالی ها در بازی رفت میزبان خواهند بود ولی نصف جایگاه ها را در اختیار خواهند داشت، به نظر نمی رسد در دیدار برگشت قرمزپوشان پایتخت و مدیران باشگاه قصدی برای استفاده از حق قانونی خود داشته باشند.