بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرسپولیسی‌ها بد زمانی به گل رسیدند
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 16:11
پرسپولیسی‌ها بد زمانی به گل رسیدند
مدافع خوزستانی تیم سپیدرود رشت به هواداران تیمش وعده داد که سهمیه رشتی را در لیگ برتر حفظ کنند و روزهای خوبی را برای آن‌ها رقم بزنند.

به گزارش "توپ 90"، تیم سپیدرود رشت شب گذشته در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس تهران رفت و با دریافت گل در دقایق پایانی، شکست تلخی را تجربه کرد. اما در مجموع خط دفاع این تیم روز خوبی را پشت سر گذاشت و توانست مهاجمان پرسپولیس را کنترل نماید. یکی از بازیکنانی که با حضورش استحکام خوبی به خط دفاع سپیدرود بخشیده و نمایش در خور توجهی از خود به جا گذاشته، میلاد شیخ سلیمانی است. مدافع ایذه ای سپیدرودی‌ها که در ابتدای فصل با جدایی از نفت مسجدسلیمان به این تیم گیلانی پیوست. وی پس از پایان این دیدار در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:


بازی بدی نبود، هر چند مطابق میل و خواسته‌های علی آقا نبودیم اما اگر با تک امتیاز از زمین خارج می‌شدیم خیلی به ما کمک می‌کرد. متاسفانه بد موقعی گل خوردیم و فرصتی برای جبران نداشتیم. در هر صورت مقابل یکی از قدرت‌های آسیا قرار گرفته بودیم و فشار بسیار سختی را مقابل آن‌ها تحمل کردیم.

شیخ سلیمانی هم‌چنین در خصوص شرایط پرسپولیس گفت:  به هر حال پرسپولیس پنج روز پیش تیم قدرتمند الدحیل را با سه گل مغلوب کرده بود که نشان از قدرت این تیم بود ولی ما در بازی شب گذشته می‌توانستیم آنها را متوقف کنیم اما شانس با ما یار نبود و در دقایق پایانی یک گل بد خوردیم و در ادامه فرصتی برای جبران نداشتیم.

شیخی سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: مطمئن باشید با فضایی که در تیم و شهر رشت وجود دارد ما روز به روز بهتر خواهیم شد و با ماندن در لیگ برتر روزهای خوبی را برای هواداران عزیز و مردم رشت رقم خواهیم زد. در حال حاضر تمام تمرکز ما بر روی بازی با پیکان است و برای برد این تیم در زمین حاضر می‌شویم تا با اتکا به همین سه امتیاز از انتهای جدول فاصله بگیریم.