بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عابدزاده بهترین بازیکن ماریتیمو در هفته پنجم(عکس)
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 14:20
عابدزاده  بهترین بازیکن ماریتیمو در هفته پنجم(عکس)
فصل جدید برای امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی ماریتیمو یک فصل خوب بوده و آغازی نسبتا عالی داشته است.

به گزارش" توپ 90 " او در حالی که تیمش بدنبال یک برد خانگی بود با عملکرد خوب و سیوهای تاثیرگذارش اجازه نداد که  تیمش در این بازی خانگی شکست بخورد. در حالی که ماریتیمو به خصوص در بخش تهاجمی عملکرد خوبی نداشت بلننزه در ضدحملات و ضربات ایستگاهی فرصت هایی داشت که عابدزاده به خوبی مانع از باز شدن دروازه شد. صحنه ای که او ضربه چیپ و قوس دار مهاجم بلننزه را در یک حرکت بسیار دشوار و تماشایی با یک دست گرفت در ساعات بعد از بازی به سرعت در کانال ها و صفحات ورزشی منتشر و مورد استقبال قرار گرفت.


عابدزاده با این بازی خوب  از معتبرترین رسانه های پرتغالی نمره بالارا گرفت و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تیمش انتخاب شد. روزنامه آبولا یکی از معروف ترین رسانه های پرتغال بعد از بازی به امیر عابدزاده دروازه بان ماریتیمو نمره بالای 7 را داد که بالاترین نمره ای بود که در این بازی به بازیکنان دوتیم داده شد. تنها دو بازیکن دیگر فاریسیو از ماریتیمو و گونسالو سیلوا از بلننزه مثل امیر نمره هفت را گرفتند.


همچنین نشریه دیاریو دو نوتیسیا نیز در بخش ورزشی اش و در نمراتی که به بازیکنان این بازی داد بازهم امیرعابدزاده بالاترین نمره را که همان نمره 7 بود به دست آورد.


عابدزاده در 5 هفته ای که از رقابت های لیگ پرتغال می گذرد توانسته با سه کلین شیت یکی از بهترین بازیکنان تیمش باشد. ماریتیمو در حال حاضر با 10 امتیاز در رده ششم قرار دارد.