بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 5 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حضور پورموسوی در آبادان شایعه است
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 11:59
حضور پورموسوی در آبادان شایعه است
بعد از کسب دومین شکست در هفتمین هفته از رقابت های لیگ برتر شایعاتی درباره تغییر و تحولات در تیم صنعت نفت به گوش رسید که این باشگاه آن را تکذیب کرد.

به گزارش" توپ 90" صنعت نفت آبادان بعد از اینکه در پایان فصل گذشته سرمربی و تعدادی از بهترین بازیکنانش را از دست داد با پائولو سرجیو پرتغالی قرارداد بست و بازیکنان جدیدی را هم به خدمت گرفت. با اینحال نفت بعد از هفت بازی با 5 مساوی و 5 امتیاز در رتبه چهاردهم قرار دارد آن هم در حالی که فصل گذشته در چنین زمانی با 7 امتیاز در رتبه یازدهم قرار داشت.


شکست تیم نفت در بازی خانگی برابر پیکان باعث شد تا شایعاتی نیز پیرامون این تیم قدیمی و ریشه دار و پرطرفدار فوتبال ایران به وجود بیاید.


یکی از اخبار این بود که سیروس پورموسوی مربی سابق تیم فولاد و استقلال خوزستان که دو هفته قبل از سرمربیگری فولاد کنار گذاشته شد قرار است جانشین پائولو سرجیو شود. در همین رابطه مهران فرقانی مدیراجرایی باشگاه صنعت نفت آبادان با تکذیب این خبر گفت:« به هیچوجه این خبر درست نیست و قرار نیست آقای پورموسوی جانشین سرجیو شود. در ابتدای فصل هم چنین شایعاتی پیرامون تیم ما به وجود آمد و البته در همان حد شایعه هم باقی ماند.»


مدیراجرایی صنعت نفت همچنین اعلام کرد که سرجیو کماکان با قدرت به کارش در این باشگاه قدیمی ادامه خواهد داد.