بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صنعت نفت رحیم زهیوی را می‌خواهد
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 11:51
صنعت نفت رحیم زهیوی را می‌خواهد
صنعت نفت آبادان برای تقویت تیمش در ادامه مسابقات قصد دارد با یک مهاجم مطرح و جنوبی قرارداد ببندد.

به گزارش" توپ 90" صنعت نفت آبادان با وجود نمایش خوبی که داشته هنوزنتوانسته بعد از هفت هفته از رقابت های لیگ برتر به پیروزی برسد. یکی از مشکلات این تیم به نظر می رسد در خط حمله باشد. این تیم در ابتدای فصل چند مهاجمش از جمله لوسیانو پریرا و محمد شادکام را از دست داد و پائولوسرجیو نیز در این فصل از جاسم کرار بیشتر در خط حمله تیمش استفاده کرده است.


در همین رابطه امروز از باشگاه صنعت نفت آبادان خبر رسید که این باشگاه به دنبال جذب رحیم زهیوی مهاجم سابق تیم های استقلال خوزستان و فولاد است. زهیوی امسال در ابتدای فصل به تیم سایپا پیوست اما بعد از انجام فقط یک بازی از این تیم اعلام جدایی کرد.


با این وجود به نظر می رسد این مهاجم باردیگر به صنعت نفت بپیوندد. این مهاجم سوسنگردی  در سال های 92 تا 94 در تیم صنعت نفت آبادان عضویت داشته است. زهیوی بعد از درخششی که با تیم استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم داشت و با این تیم به مقام قهرمانی رسید به قطر رفت و سپس به فولاد خوزستان پیوست هرچند هیچگاه درخشش روزهای حضورش در استقلال خوزستان را تکرار نکرد. حضور او برای دومین بار در آبادان شاید زمینه را برای فصل خوب برای این وینگر سرعتی و تکنیکی فراهم کند.