بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 1 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

همام طارق و بشار رسن برابر مسی و آگرو
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 10:44
همام طارق و بشار رسن برابر مسی و آگرو
ستاره های عراقی فوتبال ایران در تورنمنت عربستان شرکت خواهند کرد.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی عراق با دعوت فدراسیون عربستان در تورنمنت چهارجانبه این کشور شرکت خواهد کرد تا با تیم پر مهره و قدرتمند آرژانتین دیدار کنند.


این تورنمنت که در مهرماه و به میزبانی عربستان انجام می شود، با حضور عراق، آرژانتین و برزیل برگزار خواهد شد تا دو غول فوتبال دنیا و آمریکای جنوبی برابر دو تیم عراق و عربستان به میدان بروند.


همام طارق و بشار رسن دو بازیکن عراقی استقلال و پرسپولیس که عملکرد خوبی در تیم های خود دارند، بنابر اعلام فدراسیون فوتبال عراق به فهرست تیم ملی این کشور دعوت شدند تا شانس حضور برابر آرژانتین را داشته باشند.


بر اساس قرعه کشی انجام شده، تیم عراق در اولین دیدار برابر آرژانتین به میدان می رود تا همام و بشار برابر ستاره های سرشناس آرژانتین تجربه فوق العاده ای کسب کنند و نبرد جذابی را برگزار کنند. این دیدار 20 مهر ماه در کشور عربستان برگزار می شود و در روز اول مسابقات عربستان نیز به مصاف برزیل خواهد رفت.


در روز دوم مسابقات که 24 مهرماه برگزار می شود، عربستان و عراق با یکدیگر دیدار می کنند و برزیل و آرژانتین نیز نبرد فوق العاده ای در خاورمیانه برگزار خواهند کرد.


تیم ملی عراق یکی از رقیبان ایران در مرحله گروهی است و با توجه به تدارک فوق العاده و نسل آماده ای که در اختیار دارد، می تواند رقیب دردسر سازی برای فوتبال ایران باشد و صدرنشینی ایران در مرحله گروهی را تهدید کند.