بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال سه نفره ایران - فیلیپین

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نوراللهی و یک کرنر خاطره انگیز دیگر (عکس)
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 10:15
نوراللهی و یک کرنر خاطره انگیز دیگر (عکس)
سانتر نوراللهی زمینه ساز گل پیروزی بخش آدام همتی در مقابل سپیدرود شد.

به گزارش "توپ 90"، احمد نوراللهی در این بازی به عنوان هافبک دفاعی بازی می کرد و دلیل این تغییر پست و بازگشت به پست تخصصی، نیمکت نشینی کمال کامیابی نیا برای جلوگیری از محرومیت بود. نوراللهی که باتوجه به این موضوع، تمایلات دفاعی بیشتری داشت، پشت اکثر ضربات کرنر می ایستاد تا با استفاده از توانایی سانترش، مهاجمان پرسپولیس را صاحب موقعیت کند.

آخرین ضربه کرنر او سرانجام به بار نشست و تبدیل به گل شد. اگرچه مهاجمان نتوانستند ضربه سر بزنند، اما تیزهوشی آدام همتی و استفاده از توپ سوم باعث شد تا پرسپولیس از سپیدرود پیش بیفتد و به نوعی سانتر احمد نوراللهی زمینه ساز این گل شود.

نوراللهی پیش تر هم کرنرها و سانترهای خاطره انگیزی را به ثبت رسانده بود. ارسال کرنر در وقت های اضافی بازی با پدیده در هفته سیزدهم لیگ شانزدهم، با ضربه سر وحید امیری تبدیل به گل شد تا یکی از جذاب ترین خاطرات آن فصل پرسپولیسی ها با ارسال زیبای نوراللهی به دست آید. بوسه احمد بر توپ پیش از ارسال آن، تصویری ماندگار برای پرسپولیسی ها به شمار می رود و همچنین، زمانی ارزش این سانتر دقیق بالا می رود که بدانیم نوراللهی قرار بود آن زمان از پرسپولیس جدا شود و به عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی بپیوندد.

در لیگ چهاردهم و اولین بازی لیگ برتری برانکو در تیم پرسپولیس هم نوراللهی یک پاس گل خاطره انگیز داده بود. در بازی با سپاهان، سانتر نوراللهی پس از سایش به سر نوری به زنده یاد هادی نوروزی رسید و او با ضربه ای دقیق موفق شد دروازه سپاهان را باز کند.

عکس از امیرحسین خیرخواه