بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

از پرش معروف فیروز تا جست و خیز مهاجری(عکس)
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 09:24
از پرش معروف فیروز تا جست و خیز مهاجری(عکس)
سرمربی جدید ماشین‌سازی در شادی گل‌های خود نیز پیرو استاد سابق خود و سرمربی سابق تیم تبریزی است.

به گزارش "توپ 90"، بعد از حدود هشت سال همکاری با فیروز کریمی در تیم‌های ابومسلم، استقلال اهواز، پاس تهران، راه‌آهن، داماش و صبای قم، محمدرضا مهاجری بعد از هفته ششم لیگ برتر جانشین استاد خود در ماشین‌سازی تبریز شد و نخستین بازی روی نیمکت این تیم را با پیروزی در جام حذفی پشت سر گذاشت.

مهاجری که در شرایط دشوار و البته ویژه‌ای بخاطر جانشینی فیروز کریمی کارش در ماشین‌سازی را شروع کرد، در لیگ برتر هم نخستین برد فصل این تیم را در هفته هفتم برابر پارس جنوبی به دست آورد ولی حرص و جوش‌های او در کنار زمین، یادآور سرمربی سابق ماشین سازان بود.

رفتارهایی که مهاجری در کنار زمین در جریان دیدار با پارس جنوبی با پریدن روی هوا، حرکات دست، ورود به زمین، نوع اعتراض به داور و بازیکنان خودی و ... داشت، درست مثل حرکاتی بود که بارها از فیروز کریمی در گذشته مشاهده می‌شد؛ به ویژه لیگ هشتم در دوران حضور وی در صبای قم که مهاجری دستیار او بود.

کریمی فصل قبل با حضورش از هفته نهم به‌عنوان سرمربی گسترش فولاد (ماشین‌سازی فعلی) تحول زیادی با نتایج خوب و نجات این تیم از قعر جدول داد و حالا مسؤولان این باشگاه امیدوار هستند با جانشین کردن و حضور شاگرد آقا فیروز روی نیمکت‌شان، دوباره بتوانند به روند خوب گذشته بازگردند.