بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چهارستاره رقیب پرسپولیس در تیم منتخب لیگ ستارگان
دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 09:43
چهارستاره رقیب پرسپولیس در تیم منتخب لیگ ستارگان
حضور چهار بازیکن السد در تیم منتخب هفته قطر همین طور کسب عنوان بهترین مربی هفته نشان از روزهای رویایی رقیب پرسپولیس در لیگ ستارگان دارد.

به گزارش "توپ 90"، رقیب پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا روزهای فوق العاده ای در این فصل تجربه می کند تا جایی که بعد از برد قاطع در قطرکلاسیکو تیم منتخب هفته قطر به تسخیر ستاره های این تیم درآمد تا چهار بازیکن السد به همراه مربی پرتغالی این تیم عنوان بهترین ها را به خود اختصاص دهند.


السد که هفته آینده در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا میزبان پرسپولیس ایران خواهد بود بعد از برد پرگل 5-0 مقابل رقیب دیرینه و سنتی خود الریان در جدال معروف به قطرکلاسیکو صاحب چهار نماینده در تیم منتخب هفته لیگ ستارگان شد. اکرم عفیف، لی وو یونگ کره ای، خوخی بوعلام و عبدالکریم حسن چهار بازیکن السد در تیم منتخب هفته لیگ ستارگان بودند ضمن این که اوسوالدو پریرا سرمربی کهنه کار پرتغالی این تیم نیز عنوان بهترین مربی را به خود اختصاص داد.


پیرمرد پرتغالی به عنوان یکی از مشهورترین تئوریسین های  شاغل در لیگ ستارگان با تکیه بر ستاره هایی که در اختیار دارد در سومین سال حضور روی نیمکت السد روزهای رویایی را در حاشیه خلیج فارس تجربه می کند تا جایی که رسانه های دوحه از تیمی که او در اختیار دارد به عنوان مدعی اول قهرمانی این فصل نام برده و خیلی به صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا دل بسته اند.