بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ملکی: علی آقا نمی‌دانست لگنم جابجا شده
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 22:34
ملکی: علی آقا نمی‌دانست لگنم جابجا شده
کوروش ملکی دروازه بان تیم فوتبال تیم سپیدرود با وجود نمایش فوق العاده در دیدار مقابل پرسپولیس مورد غضب علی کریمی قرار گرفت.

به گزارش "توپ 90" از میکسدزون ورزشگاه آزادی، ملکی در گفت وگو با خبرنگاران درباره شکست مقابل پرسپولیس گفت: بازی خوب و ما تمام تلاشمان را کردیم البته بازی سختی داشتیم و پیش بینی می کردیم که بازی سخت باشد اما نه در این حد. ما چیزی کم از حریف نداشتیم و برای کسب امتیاز به زمین رفته بودیم. تلاش کردیم که نتیجه بگیریم اما نشد. بچه ها با جان و دل بازی کردند تا با امتیاز به رشت برگردیم ولی نشد و بدشانسی آوردیم .


ملکی ادامه داد: با آمدن آقای کریمی وضعیت تیم خیلی بهتر شده و خودتان در جریان هستید که شرایطمان چطور بود اما روز به روز بهتر می شویم.


او درباره شائبه وقت کشی بعد از واکنش هایش و البته عکس العمل طرفداران پرسپولیس هم گفت: هواداران پرسپولیس لطف داشتند، من قصد وقت تلف کردن نداشتم.


خبرنگاران همچنین درباره نارضایتی علی کریمی از وی سوال کردند که ملکی چنین پاسخ داد: علی آقا نمی دانست که من لنگم جابجا شده و با درد به بازی ادامه دادم. حتی به پزشک گفتم و منتظر بودم که تعویض شوم اما تعویض نشدم.