بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 5 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قنبرپور‌: با برانکو چهار سال همکار هستم و هیچ مشکلی نداریم
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 22:27
قنبرپور‌: با برانکو چهار سال همکار هستم و هیچ مشکلی نداریم
سرپرست تیم پرسپولیس اختلافش با برانکو ایوانکوویچ را تکذیب کرد.

به گزارش "توپ 90"، مصطفی قنبرپور پس از بازی با سپیدرود صحبت های مختلفی را انجام داد. او در ابتدا به این دیدار پرداخت و گفت: ما پله پله جلو می رویم. می دانستیم سپیدرود رشت بسته بازی می کند و شما هم دیدید که تا دقیقه آخر حریفمان بسیار روزنه ها را بسته بود و از این بابت خیلی سخت بود به دروازه حریف برسیم. البته بخت و اقبال هم یار سپیدرود رشت بود، چند شوت بسیار خوب بازیکنان پرسپولیس گل نشد. در کل خوشحالیم پاداش صبر و حوصله ای که بچه ها داشتند را گرفتیم.

وی درباره سهمیه 50-50 دربی و شرایط بازی برگشت هم توضیح داد: اجازه بدهید این را جلسه با آقای گرشاسبی صحبت کنیم و به نتیجه لازم هم برسیم.

سرپرست پرسپولیس درخصوص دربی 88 هم اظهار داشت: بازی بازی خاصی است و قطعا آقای برانکو برای این بازی برنامه ویژه ای دارد. امیدوارم اول بتوانیم بازی خوب و قابل قبولی را انجام بدهیم، مثل بازی الدحیل و حتی این بازی و بتوانیم از حریف بسیار خوبمان استقلال نتیجه بگیریم.

او راجع به رابطه اش با برانکو هم گفت: این حرف و حدیث ها همیشه هست. امیدواریم این حاشیه ها به باشگاه آسیب نزند، بحث قنبرپور یا شخص دیگر نیست، مهم باشگاه است و این مسائل را هرچقدر بپردازیم باعث تنش می شود. 4 سال است با آقای برانکو کار می کنیم، چه زمانی که دستیار ایشان بودم، چه الان که به عنوان دستیار هستم.