بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

طغیان کریمی علیه نیمکت و گلر خودی
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 21:34
طغیان کریمی علیه نیمکت و گلر خودی
سرمربی سپیدرودی ها در میانه های نیمه دوم اتفاق جالبی را رقم زد. جادوگر با طغیان علیه نیمکت خودی اعتراض شدید خود را به وقت کشی گلر تیم نشان داد.

به گزارش "توپ 90"، در حالی که دیدار دو تیم پرسپولیس و سپیدرود با تساوی در پیش بود دوربین های تلویزیونی با زوم کردن روی علی کریمی، عصبانیت شدید وی را به تصویر کشیدند.


هرچند بیننده های تلویزیونی متوجه عصبانیت شدید کریمی نشدند اما در این باره باید گفت پس از چند توپ گیری کوروش ملکی، گلر سپیدرودی ها، و تعلل و اتلاف وقت او در شروع مجدد بازی باعث شد تا کریمی خود را به محسن سیدی، مربی گلرهای سپیدرود برساند و به وی اولتیماتوم بدهد تا دیگر شاهد اتلاف وقت گلر تیم نباشیم اما این اتفاق دقایقی دیگر باز هم به وقوع پیوست.


کریمی در این لحظات باز هم عصبی شده و مربی دروازه بان های خود را مورد عتاب قرار داده تا هر چه سریعتر خود را به ملکی برساند و او را از ادامه اتلاف وقت منصرف کند.


این اتفاق و حرکت کریمی در جهت مقابله با وقت کشی، اتفاق جالبی بود که تاکنون مانند آن را در فوتبال ایران ندیده بودیم و جادوگر باز هم متفاوت ظاهر شده و تیمش را تشویق به ارائه فوتبالی جوانمردانه کرد.