بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

روز‌شمار قرمزها برای پایان محرومیت: منفی 90
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 15:32
کمتر از سه ماه تا باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی تیم پرسپولیس باقی مانده است.

به گزارش "توپ 90"، سرخپوشان پایتخت بیش از یک سال است که با محرومیت نقل و انتقالاتی دست و پنجه نرم می کنند و تا همین حالا هم ضرر های بی شماری برای این محرومیت متحمل شده اند. آن ها مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و صادق محرمی را از دست دادند و در پنجره زمستانی 96-97 و پنجره تابستانی 97-98 هیچ بازیکنی را به خدمت نگرفتند. با این حال موفق شدند عملیات نیمه کاره قهرمانی دوباره در لیگ را تکمیل کرده و همچنین به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برسند؛ اتفاقی که بعید بود بدون حضور برانکو اتفاق بیفتد.

بنابراین می توان گفت پنجره نقل و انتقالاتی اگر چه دست سرمربی تیم را بست، اما تغییری در روند نتیجه گیری قرمزها به وجود نیاورد و اقتدار آن ها را خدشه دار نکرد. با این حال، پرسپولیسی ها برای رفع دوران محرومیت لحظه شماری می کنند و امیدوارند هرچه زودتر خریدهایشان را با پیراهن قرمز ببینند. مهدی ترابی، سروش رفیعی، مهدی شیری و مهدی شریفی بازیکنان جدید این تیم هستند که پس از اتمام محرومیت برای پرسپولیس بازی خواهند کرد.

حال با آغاز فصل پاییز، روزشماری ها برای پایان محرومیت پرسپولیس آغاز شده است. باتوجه به بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی از 28 آذر، خریدهای جدید پرسپولیس هم می توانند از همان روز برای این تیم به میدان بروند. به عبارتی اکنون کمتر از سه ماه تا رفع محرومیت تیم پرسپولیس زمان باقی است و به طور دقیق تر می توان گفت 87 روز دیگر، پرسپولیسی ها از این مهلکه خارج خواهند شد.

بسیاری، محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی که با شاهکار مدیران وقت، عابربانک فوتبال ایران و مهاجم سابق پرسپولیس رخ داد را بزرگترین جریمه فوتبالی تاریخ این باشگاه و حتی فوتبال ایران می دانند که این تیم را با مشکلات و چالش های بسیاری مواجه کرد اما به لطف حضور برانکو و تلاش بازیکنان، آن ها همچنان در کورس قهرمانی قرار دارند.