بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 1 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حرف‌های گلزن ماشین‌سازی درباره اولین پیروزی
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 14:51
حرف‌های گلزن ماشین‌سازی درباره اولین پیروزی
رضا خالقی فر مهاجم گلزن ماشین سازی می گوید علیرغم زحمات کادرفنی سابق، تغییرات ایجاد شده به تیم شوک وارد کرد.

به گزارش "توپ 90"، کاپیتان ماشین سازی درباره دیدار سخت مقابل پارس جنوبی جم گفت: ما این بازی را به نظرم سخت می دیدیم، به هر حال بازی کردن مقابل تیم های آقای تارتار که تیم هایش را خوب می بندد، منسجم هستند و بازیکنان سختکوشی دارند  کار را برای حریفان سخت می کند.


وی افزود: از طرفی ما گل زود هنگام به ثمر رساندیم که این موضوع هم معایب و هم محاسن خودش را دارد. ما بعد از به ثمر رساندن گل در دقیقه 2 بازی تحت فشار حریف قرار گرفتیم که این اتفاق طبیعی است و به نظرم تا حدودی موفق هم بودیم اما در نهایت این ما بودیم که 3 امتیاز این مسابقه را از آن خود کردیم. امیدواریم کسب این 3 امتیاز بتواند در  آینده به ما کمک کند و تیم بتوانیم شخصیت پیدا کند و روند رو به رشدی داشته باشیم.


او در پاسخ به این سوال که چطور بعد از 7 هفته به اولین برد رسیدند هم گفت: بدشانسی؛ البته من خیلی اعتقادی به بدشانسی یا خوش شانسی ندارم ولی فقط می توان اسمش را گذاشت بدشانسی چون ما گل های خیلی خیلی بدی خوردیم و مستحق باخت یا مساوی نبودیم.


از خالقی فر درباره تغییرات ایجاد شده در تیم پرسیدیم او در پاسخ گفت: پیروزی مان بعد از 7 هفته و صعود به مرحله یک هشتم جام حذفی روی روند ماشین سازی در آینده قطعا تاثیرگذار خواهد بود اما به جز آن شوک تغییر سرمربی و حضور آقای مهاجری هم بی تاثیر نخواهد بود.


او در این باره ادامه داد: من بعد از رفتن آقای کریمی مصاحبه ای نکردم و واقعا دوست داشتم برایشان مصاحبه کنم و از زحمات ایشان تشکر کنم که شرایطی پیش نیامد ضمن آنکه شرایط تیم هم ایده آل نبود و دوست نداشتم در این شرایط مصاحبه کنم اما الان شرایط تیم مساعد شده است و می توانم صحبت کنم. باید قبل از هر چیز از آقای کریمی و کادرفنی شان تشکر می کنم و سال خوبی با ایشان داشتیم، ایشان استاد همه مربی‌هایی هستند که در حال حاضر تیم های لیگ برتری را هدایت می کنند. ایشان واقعا فوتبال را به نحواحسن می شناسند و خیلی خوب بازی را برای بازیکن می شکافند و روی میز می گذارند، خیلی خوب تیم ها را آنالیز می کنند و تمام نقاط ضعف و قوت حریف و تیم خودمان را برای ما باز می کنند، خیلی چیزها از ایشان یاد گرفتیم. واقعا یکی از بهترین مربیان لیگ فوتبال است.