بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عالمی: هارمونی استقلال شکل نگرفته است
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 13:31
عالمی: هارمونی استقلال شکل نگرفته است
پیشکسوت استقلال می گوید با توجه به تغییرات زیاد استقلال برای بازگشت به فرم خوب خود نیاز به زمان دارد.

به گزارش "توپ 90"، ایمان عالمی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره تساوی تیم در دیدار با نساجی گفت: این بازی برای استقلال یک دیدار ریکاوری بود و باید به لیگ بر می گشتند. اعضای تیم، همه تمام تلاش خود را می کنند اما تیم هنوز شکل نگرفته است. تیم جا به جایی زیادی داشته و هنوز هارمونی مورد نظر ایجاد نشده و با توجه به تغییرات این موضوع طبیعی است.


وی در ادامه تصریح کرد: طارق همام به عنوان بازیکن طراح و خلاق بسیار خوب بازی کرد و موقعیت ایجاد نمود ولی مهاجمان در زدن ضربات نهایی هوشیار نبودند. واقعیت این است که استقلال باید موقعیت های آرمانی را به گل تبدیل کند و هافبک ها پاس های آخر خود را بهتر به مردان حمله بدهند که اتفاقا این موضوع را نیز آقای شفر نیز به آن اشاره کرد و مطمئنا ایشان برای حل آن برنامه دارد.


پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه با اشاره به اهمیت دربی پیش رو، عنوان کرد: دربی جایگاه خود را دارد و مستثنی از همه چیز است. می دانم و مطمئنم که بازیکنان در بازی دربی بهترین خواهند بود. استقلال هر شرایطی داشته باشد، در دربی با تلاش دو چندان در زمین ظاهر می شود و مربیان نیز برای این دیدار انگیزه دارند. امیدوارم در این بازی شاهد دیداری خوب باشیم که هواداران هر دو تیم از آن لذت ببرند.


مربی سابق استقلال با اشاره به نقش کلیدی پیروزی در دربی برای استقلال، خاطر نشان کرد: دربی برای استقلال یک شاه راه است و اگر استقلال برنده این بازی باشد، همه چیز متفاوت خواهد شد. استقلال می تواند به شرایط ایده آل برسد. می دانم استقلال در ادامه فصل به موفقیت می رسد اما برای جا افتادن نیاز به زمان دارد. استقلال چندین بازیکن با کیفیت خود را از دست داده و برای به دست آوردن نظم، باید صبر کرد.


او ادامه داد: در استقلال جوانگرایی رخ داده و بازیکنان با کیفیت از تیم رفتند. امیدوارم شفر مانند سال گذشته تیم را به مسیر موفقیت برگرداند اما نباید فراموش کنیم تیم تغییرات زیادی داشته و بازیکنان کلیدی خود را از دست داده است.


وی در پایان ضمن حمایت از استقلال در هفته های پیش رو، گفت: همیشه از استقلال حمایت کردیم و می کنیم. استقلال همیشه استقلال است و هواداران همیشه در کنار تیم هستند و امیدوارم این بازی را هم با درایت بازیکنان و کادرفنی برنده باشیم.