بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قرارداد 2.5 میلیون دلاری کی‌روش تا جام ملت‌ها
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 13:18
قرارداد 2.5 میلیون دلاری کی‌روش تا جام ملت‌ها
رقم قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال برای حضور روی نیمکت تیم ملی در جام ملت های آسیا 2.5 میلیون دلار است.

به گزارش "توپ 90"، بعد از کش و قوس های فراوان درباره امضانشدن قرارداد کارلوس کی روش، سرانجام امروز مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد این قرارداد به امضا رسیده و مربی پرتغالی قطعا تا پایان جام ملت های آسیا روی نیمکت ایران خواهد نشست.


مشکل اصلی که فدراسیون در امضای قرارداد جدید با کی روش داشت، کمبودهای مالی بود و از آنجایی که منابع مالی لازم در این خصوص تامین نشده بود، فدراسیون نمی توانست کی روش را راضی به امضای قرارداد جدید کند.


با این حال بعد از رایزنی های فراوان منابع مالی لازم برای تیم ملی و قرارداد کی روش تامین شده و فدراسیون با این مربی تا پایان جام ملت های آسیا قرارداد امضا کرد.


در این خصوص گفته می شود قرارداد جدید کی روش با فدراسیون فوتبال تا پایان جام ملت های آسیا 2.5 میلیون دلار آب خورده است. رقمی درشت که با احتساب هزینه های مربوط به آماده سازی تیم ملی برای حضور در تورنمنت آسیایی امارات سنگین تر هم خواهد شد.


از این رو فدراسیون با توجه به مشکلات ارزی روی کمک های وزارت ورزش و دولت حساب کرده بود که ظاهرا وزارتخانه راضی شده بخشی از هزینه های مربوط به قرارداد کی روش و آماده سازی تیم ملی را بپردازد.


بر این اساس وزارت ورزش راضی شده تا نیمی از مبلغ قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال و البته نیمی از هزینه های آماده سازی در مسیر جام ملت های آسیا را به فدراسیون پرداخت کند تا سرمربی پرتغالی بدون دغدغه در چند ماه باقیمانده تا جام ملت ها کارش را جلو ببرد.