بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دو خواسته تاج از اینفانتینو چیست؟
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 12:08
دو خواسته تاج از اینفانتینو چیست؟
رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه با رئیس فیفا برای دو موضوع مهم رایزنی خواهد کرد.

به گزارش "توپ 90"، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه با کمیته رسانه ای فدراسیون فوتبال خبر از ملاقات با اینفانتینو در حاشیه کمیته مسابقات فدراسیون جهانی فوتبال داد.


مهدی تاج در این باره و با اشاره به جزییات درخواست های خود از رئیس فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا گفت: در جلسه کمیته مسابقات، رئیس یوفا، فیفا و اعضای کمیته حضور دارند. از آقای اینفانتینو وقت گرفتم تا با ایشان درباره دو موضوع مهم صحبت کنم.


وی ادامه داد: بحث اول ما موضوع میزبانی مسابقات قهرمانی فوتسال جهان در سال 2020 است. ما برای میزبانی در این مسابقات جدی هستیم و احساس می کنم همه شرایط را داریم. هتل ها و سالن ها ما بعد از بازدید تایید شد و ما هتل و سالن های مناسبی داریم و دلیلی وجود ندارد که میزبانی را به ما ندهند. خیلی نگران هستند که اتفاقی رخ دهد و ما می خواهیم این نگرانی را رفع کنیم.


رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه خاطر نشان کرد: بحث دوم درباره یک تفاهم نامه با فدراسیون جهانی است. ما مبلغی از فیفا طلب داریم که این مبلغ باید به ما پرداخته شود و اگر نرسد، حیات ما سخت می شود. به دنبال یک تفاهم نامه هستیم تا بدهی های ارزی خود را از طریق فیفا پرداخت کنیم. اگر این موضوع امضا شود، مبلغی نزدیک به 120 هزار دلار هزینه هتل های بازی با بولیوی است که پرداخت می شود که با اجرایی شدن این تفاهم نامه، این مبلغ را می خواهیم از محل مطالبات خود پرداخت کنیم. البته مبالغ دیگری نیز برای پرداخت وجود دارد که در صورت نهایی شدن این تفاهم نامه، آن را پرداخت می کنیم.


صحبت های مهدی تاج نشان می دهد که جلسه او با اینفانتینو ارتباطی با موضوع بازنشسته ها و دخالت فیفا ندارد و رئیس فدراسیون فوتبال در این جلسه به دنبال حل دو مشکل بزرگ فوتبال و فوتسال ایران است.