بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال اندونزی 7 - ویتنام 5 (قهرمانی آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بهترین های یک چهارم، حریف پرسپولیس در نیمه نهایی
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 11:48
بهترین های یک چهارم، حریف پرسپولیس در نیمه نهایی
نکته جالب این است که در دو سال اخیر، بهترین بازیکن دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی از تیم حریف پرسپولیس در نیمه نهایی بوده است.

به گزارش "توپ 90"، مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی به پایان رسید که شاگردان پائولو فریرا با حفظ شکست ناپذیری در دور حذفی، برابر استقلال به تساوی رسیدند و راهی نیمه نهایی شدند. ستاره السد در آن مسابقه اکرم عفیف بازیکن 21 ساله قطری بود. او در مقابل استقلال گل اول تیمش را به ثمر رساند و در ادامه 3 پاس کلیدی برای هم بازیانش ارسال کرد و در مجموع روز خوبی را گذراند.

عفیفِ جوان که در پست وینگر چپ به میدان رفته بود، کنار ژاوی بازی می کرد و با بهره گیری از هوش بالای ستاره سابق بارسلونا، در موقعیت های خوب صاحب توپ می شد و خط دفاع استقلال را آزار می داد. در پایان هفته نیز اکرم عفیف به عنوان برترین بازیکن دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی انتخاب شد.

نکته جالب این که سال گذشته هم برترین بازیکن دور برگشت یک چهارم نهایی، از تیم حریف پرسپولیس در نیمه نهایی بود. پارسال کارلوس ادواردو با درخشش برابر العین موفق شد این عنوان را از آن خود کند. ادواردو برابر پرسپولیس هم درخشش قابل توجهی داشت.

ادواردو در یک چهارم نهایی مقابل العین هت تریک کرد و مرد اول الهلال برابر حریف اماراتی بود.