بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مهرگان: امیدوارم از کاپ آسیا درس گرفته باشیم
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 11:01
مهرگان: امیدوارم از کاپ آسیا درس گرفته باشیم
مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان گفت: ما بازی سنگینی مقابل کره داشتیم و فرصت کافی برای ریکاوری نداشتیم.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی والیبال بانوان که پیش از این در مسابقات کاپ آسیا توانسته بود ۲ بار از سد استرالیا عبور کند، با توجه به فرمول عجیب برگزاری رقابت ها برای سومین بار امروز مقابل این تیم قرار گرفت. این بار اما برخلاف ۲ دفعه قبلی دختران والیبالیست نتوانستند از پس کانگوروها بربیایند و با عنوان هشتمی به کار خود پایان دادند.


جواد مهرگان مشاور فنی تیم ملی بانوان بعد از بازی مقابل استرالیا گفت: ما بعد از بازی سنگین شب گذشته مقابل کره فرصتی برای ریکاوری نداشتیم نه جسمی و نه احساسی. بازی شب گذشته خیلی نزدیک بود امروز هم بازیکنان ما همه توان خود را گذاشتند و می توانستند ٣ بر صفر برنده باشند.


وی افزود: به خاطر خستگی بیش از حد در ست دوم و سوم باختیم. من به استرالیا تبریک می گویم که برای این بازی جنگید. تفاوت ما با استرالیا این بود آنها ٢٤ ساعت برای ریکاوری فرصت داشتند، ما ١٢ ساعت. بازیکنان ما همه توان خود را گذاشتند و خیلی خوب کار کردند امیدوارم درس های زیادی گرفته باشیم.


مشاور فنی تیم ملی بانوان با بیان اینکه ایران در این تورنمنت روز به روز پیشرفت داشت، خاطرنشان کرد: هم در مجارستان و هم تایلند بازی به بازی پیشرفت کردیم. امیدوارم این موضوع تداوم داشته باشد و مسیری که این مجموعه شروع کرده در آینده با اتفاقات خوب رقم بخورد.