بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 3 - لبنان 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تعداد تماشاگران محرومیت صنعت نفت را مشخص می‌کند
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 10:48
تعداد تماشاگران محرومیت صنعت نفت را مشخص می‌کند
بی شک باشگاه صنعت نفت موافق نبود در دقایق پایانی بازی با پیکان تماشاگران این تیم به بهانه قضاوت اشتباه از سوی موعود بنیادی فر وارد زمین شوند و کمک داور را مضروب کنند و در نهایت موجب شوند که بازی نیمه تمام بماند.

به گزارش "توپ 90"، دیروز هم باشگاه صنعت نفت با انتشار بیانیه ای این اتفاق را محکوم کرد، هر چند به این نکته هم اشاره داشت که قضاوت پر اشتباه داور سبب تحریک تماشاگران و ورود آنها به زمین بازی شد!


از آنجایی که در ماه 86 آ ئین نامه انضباطی تحت هر شرایطی تیم میزبان مسئول برقراری نظم و انضباط در جریان بازی است  تیم صنعت نفت آبادان مقصر بازی نیمه تمام تلقی خواهد شد و در این صورت نتیجه 3-0 به سود تیم پیکان اعلام می شود.


از سویی آ ئین نامه انضباطی پیش بینی حداقل یک جلسه محرومیت تماشاگر را داشته و در این صورتی خواهد بود که تعداد تماشاگرانی که وارد زمین شده بودند بیش از 20 نفر بوده باشد. در این صورت کمیته انضباطی این حق را دارد که حداقل یک جلسه تماشاگران صنعت نفت را محکوم کند یا رای به بازی در زمین بی طرف با حضور تماشاگران بدهد.


بازی دو تیم در هفته هفتم لیگ برتر در حالی که با نتیجه دو بر یک به سود پیکان در جریان بود به دلیل ورود تماشاگران به زمین و مضروب کردن یکی از کمک داوران نیمه تمام ماند.


البته با توجه به محکومیت های قبلی صنعت نفت انتظار می رود این بار شاهد حکم شدیدتری از سوی کمیته انضباطی علیه این تیم باشیم. نکته ای که مورد اشاره اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی هم بود.