بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

20 دقیقه برای امیدواری دوباره به گرو
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 10:28
20 دقیقه برای امیدواری دوباره به گرو
مهاجم نیجریه ای استقلال این بار در مدت کوتاه حاضر در زمین موثرتر از همیشه بود.

به گزارش "توپ 90"، گرو در استقلال جانشین تیام شد اما شرایط برای او هنوز به شکلی پیش نرفته که بتواند عملکردی مانند او داشته باشد.


گرو در دیدار با السد در ورزشگاه آزادی فیکس بود اما عملکرد در زمین و تمرینات شفر را وادار کرد تا این بازیکن را در دیدار با السد در دوحه نیمکت نشین کند و اخراج چشمی حتی از حضور او در زمین به عنوان بازیکن تعویضی جلوگیری کرد.


مهاجم نیجریه ای استقلال در دیدار با نساجی مدت کوتاهی در زمین حاضر شد اما در 20 دقیقه حضور در زمین عملکردی به مراتب بهتر از بازی های گذشته داشت. بهترین موقعیت استقلال در این دیدار با تیزهوشی این بازیکن به دست آمد و اگر ضربه او اندکی دقیق تر بود استقلال می توانست دست پر زمین را ترک کند.


گرو هر چند در ضربات سر موفق عمل نمی کند اما روی زمین نمایش بهتری داشت و دو مرتبه با بازی فیزیکی خود بازیکنان نساجی را وادار به انجام خطا کرد تا استقلال صاحب دو ضربه ایستگاهی شود؛ ضرباتی که البته سودی برای آبی ها نداشت.


هر چند گرو هنوز در گلزنی موفق نبوده و در تمرینات نیز فعلا بازیکنی در اندازه های تیام نشان نداده اما نمایش کوتاه او برابر نساجی هواداران استقلال و حتی شفر را برای آینده این بازیکن اندکی امیدوار کرد تا شاید خرید آبی ها در خط حمله بتواند مشکل گلزنی این تیم را حل کند.


عکس امیرحسین خیرخواه