بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مذاکره با 40 کشور برای انجام دو بازی دوستانه
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 10:27
مذاکره  با 40 کشور برای انجام دو بازی دوستانه
فدراسیون فوتبال برای اینکه دو بازی دوستانه برای تیم ملی در روزهای 20 و 24 مهر تدارک ببیند با 40 کشور به صورت جداگانه مذاکره کرده است.

به گزارش "توپ 90"، مذاکرات تا به این جای کار بدین گونه پیش رفته که بولیوی قبول کرده 24 مهر در استادیوم آزادی رودرروی شاگردان کارلوس کی روش قرار بگیرد. البته باید در روزهای آتی ارز لازم برای تهیه بلیط سفر تیم ملی این کشور به تهران و هم چنین برگشت به بولیوی فراهم شود. هم چنین هزینه اسکان این تیم در تهران بر عهده فدراسون فوتبال است و از قرار معلوم هزینه ای هم بابت قبول این بازی باید به حساب فدراسیون فوتبال بولیوی واریز شود که در خصوص مبلغ دقیق خبری به دست ما نرسیده است.


تلاش های فدراسیون فوتبال برای تدارک بازی در تاریخ 20 مهر فعلا جواب نداده است. خیلی از فدراسیون ها جواب نامه فدراسیون فوتبال را بی پاسخ گذاشته اند و این بی دلیل با فضای سیاسی نیست. فضایی که در آن آمریکا می کوشد راه های ارتباطی بین ایران و کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه را از بین ببرد و ایران را در جهان منزوی کند. نکته ای که در مصاحبه های کارلوس کی روش هم به آن بر می خوریم.


فدراسیون فوتبال در سال های اخیر در حالی در تدارک بازی دوستانه برای تیم ملی خیلی موفق عمل نکرده که فیفا به دوری فوتبال از سیاست تاکید می کند.


در نهایت و در صورتی که فدراسیون فوتبال موفق نشود 20 مهر ماه برای تیم ملی بازی دوستانه تدارک ببیند تیم ملی یک فیفا دیگر را از دست خواهد داد. هر چند در شهریور ماه هم تیم ملی فقط یک بازی دوستانه انجام داد.