بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فریرا: ای کاش السد ملی پوش نداشت
یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 09:35
فریرا: ای کاش السد ملی پوش نداشت
سرمربی پیروز در الکلاسیکوی قطر گفت: در 10 دقیقه ابتدایی نیمه دوم انگار الریانی ها خواب بودند.

به گزارش "توپ 90"، شب گذشته تیم السد قطر موفق شد با نتیجه عجیب 5-0 الریان را شکست دهد. این نتیجه در حالی رقم خورد که پیش از بازی الریان در صدر بود و السد پایین تر از این تیم قرار داشت. پائولو فریرا سرمربی پرتغالی تیم السد در نشست خبری پس از بازی گفت: پیروزی 5-0 در الکلاسیکو یک نتیجه کلاسیک و سنتی است. دشوار است که چنین نتیجه ای را رقم بزنیم. ما در نیمه اول به الریان گل زدیم و آن ها در 10 دقیقه ابتدایی نیمه دوم انگار خواب بودند!

وی افزود: سپس الریان بازی را کنترل کرد اما ما توانستیم نتیجه را مدیریت کنیم. وقتی بازی 4-0 شد فهمیدم بازی را برده ایم. نتیجه 5-0 آنچه در بازی گذشت را به خوبی نشان نمی دهد چرا که در مقاطع مختلف هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند اما تیم ما در حملات قوی تر و خطرناک تر ظاهر شد.

سرمربی السد در پایان گفت: السد به لیگ قهرمانان آسیا و جام ملت های آسیا می اندیشد. ما یک بازی معوقه داریم، شاید یکی دیگر هم به تعویق بیفتد که من زمان برگزاری اش را نمی دانم. از نظر من بهتر است بازیکنی از السد به تیم ملی دعوت نشود چون فشار زیادی به آن ها تحمیل می شود؛ مثلا در همین بازی الکلاسیکو بازیکنان فشار زیادی را تحمل کردند و طبیعتا خسته می شوند.