بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جلسه مرموزانه نکونام وسط زمین فوتبال (عکس)
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 22:58
جلسه مرموزانه نکونام وسط زمین فوتبال (عکس)
سرمربی تیم نساجی مازندران بعد از اتمام بازی تیمش با استقلال تهران جلسه‌ای را با کادرفنی در میانه زمین برگزار کرد.

به گزارش "توپ 90"،  ساعاتی پیش تیم نساجی مازندران از هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف استقلال تهران رفت و در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل برابر این تیم متوقف شد. نتیجه‌ای که هیچ سودی برای دو تیم نداشت و باعث صعود هیچ کدام در جدول نشد.


اما بعد از اتمام مسابقه جواد نکونام دستیاران خود را در میانه زمین جمع و جلسه‌ای درون تیمی با آن‌ها برگزار کرد و در خصوص برنامه‌های نساجی برای آینده صحبت نمود. قرمزپوشان مازنی در دیدار امشب خود مقابل استقلال در فاز هجومی بسیار ضعیف ظاهر شدند و تقریبا هیچ موقعیتی  را بر روی دروازه مهدی رحمتی به وجود نیاوردند.  در این میان دو تعویض جواد نکونام که همزمان با حضور محمد عباس‌زاده و امید سینک در بازی همراه بود هیچ تغییر مثبتی را برای نساجی به همراه نداشت تا بازی با همان نتیجه به پایان برسد.


یکی از نکات بارز بازیکنان نساجی در این مسابقه بازی درگیرانه‌ای بود که در طول نود دقیقه مقابل استقلال از خود به نمایش گذاشتند. نمایشی که به آبی پوشان تهران هم فرصت چندانی را نداد تا شاهد یک بازی سرد از سوی هر دو تیم باشیم.


نساجی مازندران هفته آینده به مصاف سایپا تهران می‌رود و بعد از آن مقابل دیگر تیم مدعی یعنی سپاهان اصفهان قرار می‌گیرد و بی شک ادامه این روند و عدم پوشش نقاط ضعف در بخش هجومی آن‌ها را با مشکل مواجه خواهد کرد.

 

 


عکس: معین نادری