بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یزدی: ما گزینه اول سقوط نیستیم
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 21:37
یزدی: ما گزینه اول سقوط نیستیم
سرمربی تیم استقلال خوزستان می‌‎گوید این تیم قابل احترام است و مردم هم باید کم کم به استقلال خوزستان احترام بگذارند.

به گزارش "توپ 90"،  داریوش یزدی سرمربی استقلال خوزستان بعد از برد تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. کنفرانس وی به شرح زیر است:


اتفاق تلخی برای مردم اهواز و خوزستان رخ داد
امروز از اتفاق ناگواری که برای استان خوزستان و مردم این استان و مردم کشورمان به وجود آمد، متأثر شدیم. این حوادث از سوی همه محکوم است و جا دارد به همه و خانواده این عزیزان از دست رفته تسلیت بگوییم. امیدوارم این اتفاقات که برای جامعه ما مشکل‌ساز می‌شود، تکرار نشود. جا دارد به تیم خودمان تبریک بگویم و از هوادارانی که از ما حمایت کردند، تشکر کنم.


با برد امروزمان بخشی از مشکلات مردم خوزستان را حل کردیم
ما امروز یک بازی خیلی سخت داشتیم. می‌دانستیم ذوب‌آهن تیم خوب و قابل احترامی است که بازی خوبی انجام می‌دهد و با وجود اینکه نتوانسته بود در سه چهار هفته اخیر نتایج خوبی بگیرد، اما به لحاظ فوتبالی و تاکتیکی فوتبال خوبی ارائه می‌کند. ما برنامه داشتیم و می‌دانستیم که در چه لحظاتی تحت فشار قرار می‌گیریم و در دقایقی از بازی هم تحت فشار بودیم، اما حملات حریف را کنترل کردیم. به نظرم توانستیم بازی خوبی از خودمان نشان بدهیم و در روزی که این اتفاق تلخ برای استان خوزستان به وجود آمد، توانستیم بخشی از مشکلات را جبران کنیم تا بلکه مردم یک مقدار شاد شوند.


حالا باید همه مردم به استقلال خوزستان احترام بگذارند
ما قبلا هم گفته بودیم که تیم ما از هفته پنجم به لحاظ روحی، جسمی و تاکتیکی بهتر خواهد شد و دیدید این اتفاق افتاد. به نظرم ما توانستیم نشان بدهیم که شرایط بهتری کسب کردیم و تیم ما اکنون به لحاظ جسمی و روحی شادتر است. ما هنوز جا داریم که بیشتر پیشرفت کنیم. شاید اول فصل کسی ما را جدی نگرفته بود و حتی فکر می‌کردند گزینه اول سقوط هستیم، اما ما داشتیم با این تیم از نزدیک کار می‌کردیم و ما این تیم را باور داشتیم. این تیم ما قابل احترام است و مردم هم باید کم کم به این تیم احترام بگذارند.