بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نساجی و چهار تغییر بزرگ مقابل استقلال تهران
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 19:11
نساجی و چهار تغییر بزرگ مقابل استقلال تهران
جواد نکونام با چهار تغییر بزرگ در ترکیب تیمش، نساجی را به مصاف استقلال تهران فرستاده است.

به گزارش "توپ 90"،  از دقایقی دیگر تیم نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر رو در روی استقلال تهران قرار می‌گیرد و یکی از مسابقات حساس خود را از هفته هشتم لیگ برتر برگزار می‌کند.


اما با اعلام ترکیب نساجی مازندران از سوی جواد نکونام چهار تغییر اساسی در ترکیب این تیم قائمشهری به وجود آمده است. پس از گذشت دو بازی مقابل نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس تهران حامد لک به خط دروازه نساجی بازگشته و به دنبال جبران اشتباهات گذشته خود است و امین رضایی بار دیگر نمایش تیمش را از روی نیمکت تماشا خواهد کرد.


دیگر تغییر این تیم در جناح چپ دفاعی رخ داد. حمیدرضا دیوسالار پس از چند بازی حضور ثابت از ترکیب خارج شد و جای خود را به مجتبی ممشلی داد تا ترکیب دفاعی تری از سوی کادرفنی برای این بازی اتخاذ شود.


سومین تغییر نساج‌ها هم به دلیل اخراج علی شجاعی در بازی برابر پرسپولیس رخ داد. سیدمحمد میری شاگرد جواد نکونام که در دیدار برابر تراکتور هم از ابتدا در زمین حضور داشت حالا مقابل استقلال هم به صورت فیکس بازی خواهد کرد.


اما مهم‌ترین تغییر نساجی در پیکان خط حمله آن‌ها رخ داده و پس از گذشت شش هفته محمد عباس‌زاده با خروج از ترکیب به نیمکت ذخیره‌ها تبعید شده و جای خود را به محمدمهدی نظری داده است. این بازیکن شیرازی در حال حاضر بهترین گلزن نساجی در لیگ جدید محسوب می‌شود و حالا با تصمیم نکونام جانشین کاپیتان محبوب مازنی‌ها شده است.