بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حریف پرسپولیس سنگ محک قرمزپوشان مدعی
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 17:10
حریف پرسپولیس سنگ محک قرمزپوشان مدعی
تیم نود ارومیه در یکی از حساس ترین مسابقات خود عصر فردا به مصاف تیم مدعی اکسین البرز می‌رود.

به گزارش "توپ 90"،  تیم نود ارومیه از هفته پنجم مسابقات لیگ یک عصر فردا از ساعت 16:15 به مصاف شاگردان فراز کمالوند در اکسین البرز می‌رود. نود که با خرید امتیاز گسترش فولاد تبریز به عنوان نماینده ارومیه در لیگ یک حضور دارد در حال حاضر از چهار بازی خود یک امتیاز به دست آورده است و در رده پانزدهم جدول قرار دارد. این تیم هم‌چنین با دریافت 14 گل در چهار مسابقه بدترین خط دفاع را بین تیم‌های حاضر در لیگ یک دارد.


از طرف مقابل اکسین البرز که با هدایت فراز کمالوند و جذب بازیکنان سرشناس و با تجربه لیگ برتری، به دنبال حضور قدرتمند در لیگ یک و صعود به لیگ برتر است سه بازی ابتدایی خود را با نتایج مشابه 1-0 با برد پشت سر گذاشت اما در دیدار هفته چهارمش با مس کرمان با نتیجه 2-0 بازنده شد تا صدر جدول را به گل گهر تقدیم کرده و پایین تر از مس کرمان در رده سوم قرار گیرد.


این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت زیادی برخوردار است. اکسین به دنبال جبران شکست هفته قبل و حضور دوباره در صدر جدول خواهد بود و از طرفی دیگر نود ارومیه به در جست و جوی کسب اولین برد خود است تا با روحیه‌ای مضاعف اولین بازی خود در جام حذفی را برابر پرسپولیس تهران انجام دهد.