بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

احضار علی کریمی به دادگاه
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 16:40
احضار علی کریمی به دادگاه
علی کریمی به دادگاه احضار شد. حضور او در مناظره برنامه90 و حرف‌های جنجالی‌اش باعث پیگیری و شکایت یکی از کسانی شده که درباره او ادعاهایی مطرح کرده است.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از روزنامه همشهری ، بازیکن سابق تیم ملی و سرمربی سپیدرود چند صباحی است انتقادهای تندی درباره عملکرد مسئولان فدراسیون فوتبال و همچنین کارلوس کی‌روش مطرح می‌کند. اوج اختلافات کریمی با مهدی تاج و محمدرضا ساکت رئیس و دبیر فدراسیون فوتبال به مناظره او با ساکت در برنامه 90 برمی‌گردد که یکی از شب‌های جنجالی این برنامه بود. کریمی در لابه‌لای حرف‌های خود اسم هوشنگ مقدس را هم مطرح کرد و این نکته را گفت که پولی که قرار بود فیفا به‌حساب فدراسیون فوتبال واریز کند در ابتدا به‌حساب این شخص در امارات منتقل می‌شد و بعد از آن با طی شدن فرایندی به‌حساب فدراسیون فوتبال واریز می‌شده است.


 اما هوشنگ مقدس کیست؟ مقدس بازرگان ایرانی ساکن  کشور امارات است. او سالیان متمادی است  با  فدراسیون فوتبال  همکاری دارد. مقدس در زمان ریاست علی کفاشیان به‌عنوان مشاور در امور تیم ملی و فدراسیون فعالیت می‌کرد اما در دوره‌ ریاست مهدی تاج همکاری خود را با این فدراسیون به کلی قطع کرد. مقدس که از ادعای علی کریمی مبنی بر واریز پول فیفا به‌حساب او در برنامه90 شاکی است از او به دادگاه شکایت کرده است و حالا بعد از صدور کیفرخواست علیه کریمی برای حضور او در دادگاه احضاریه صادر شده است.


بر این اساس سرمربی سپیدرود باید روز 5 آبان ساعت 10صبح خود را به دادگاه معرفی و مدارک ادعای خود علیه مقدس را ارائه کند.