بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پلن هوایی پرسپولیس برای بازی سپیدرود (عکس)
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 16:47
پلن هوایی پرسپولیس برای بازی سپیدرود (عکس)
کادرفنی تیم پرسپولیس تمرینات ویژه ای را برای پیشرفت بازیکنان در سرزنی تدارک دیده اند.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ بیش از یک سال تیمش را با سیستم 442 خطی به زمین می فرستاد و طبیعتا اکثر حملات پرسپولیس نیز از کناره ها روی می دادند. در چنین شرایطی خط حمله به بازیکنان سرزنی احتیاج داشت و به همین دلیل، کادرفنی تیم پرسپولیس تلاش می کرد تا مهارت سرزنی را در بین بازیکنان بهتر و بهتر کند.

حالا با تغییر سیستم همچنان تمرینات ویژه برای ارتقای این قدرت ادامه دارد. برانکو به خوبی بر ارزش کرنرها و ضربات ایستگاهی واقف است و می داند این موقعیت ها می توانند گره مسابقه را باز کنند؛ همانطور که در بازی با الدحیل سیدجلال حسینی توانست روی ضربه کرنر گلزنی کند. گل سیدجلال با ضربه پا به دست آمد اما در کاشته ها و کرنرها عملا استفاده از ضربه سر اهمیت بیشتری دارد و بازیکنان اکثرا در موقعیت هدزدن قرار می گیرند.

پرسپولیسی ها در بازی با سپیدرود رشت نیز می خواهند علاوه بر زمین، روی آسمان هم موفق باشند و با  اقتدار بیشتری برابر تیم علی کریمی بازی را به پیش ببرند. در دیدار مقابل دیگر تیم شمالی، علیپور توانست با ضربه سر قفل دروازه این تیم را بشکند. فصل قبل هم کمال کامیابی نیا روی سانتر مسلمان موفق به این کار در بازی با سپیدرود شده بود.