بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش باشگاه نساجی به اعتراض استقلالی‌ها
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 15:11
واکنش باشگاه نساجی به اعتراض استقلالی‌ها
روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران در واکنش به اعتراض باشگاه استقلال جوابیه‌ای را منتشر کرد که به شرح زیر است. 

به گزارش "توپ 90"،  همانطور که در خبرها آمده بود باشگاه استقلال تهران قبل از فرارسیدن تعطیلات با ارسال نامه‌ای از باشگاه نساجی درخواست کرد که 1500 قطعه بلیط در اختیار تماشاگران آن‌ها برای جدال با نساجی قرار بگیرد. درخواستی که مورد مخالفت باشگاه مازندرانی قرار گرفت و در ادامه اعتراض استقلالی‌ها را در پی داشت. 


مهدی یکتا، مدیر روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران در این رابطه گفت: باشگاه نساجی طبق قانون فیفا و AfC و هم چنین فدراسیون فوتبال که از این دو پیروی می‌کند تنها 10 درصد از ظرفیت استادیوم شهید وطنی قائمشهر را در اختیار هواداران استقلال قرار داده است. ظرفیت ورزشگاه وطنی 10 هزار نفر است و ما هم طبیعتا 10 درصد از آن یعنی هزار صندلی را در اختیار تماشاگران حریف قرار دادیم. 


وی صحبت خود را اینگونه ادامه داد: باشگاه نساجی از قانون موجود تبعیت کرده و ظرفیت مورد نظر را در اختیار هواداران استقلال قرار داده است. ای کاش همه باشگاه‌ها با هم کمک کنیم که این فرهنگ در فوتبال ایران جا بیفتد و هواداران و تیم حریف بدانند تنها ده درصد از ظرفیت ورزشگاه را در اختیار خواهند داشت. همه جای دنیا همین است و هواداران به آن احترام می‌گذارند و حالا تماشاگران لیگ ایران هم همه باید به آن احترام بگذارند. در آخر تاکید می‌کنم ما طبق قانون 10 درصد از ظرفیت 10 هزار نفری ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر را در اختیار استقلالی‌ها قرار دادیم تماشاگران خوب این باشگاه می‌توانند از آن استفاده کنند.