بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال سه نفره ایران - فیلیپین

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چرا امشب دروازه‌بان مهمترین انتخاب شفر است؟
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 15:30
چرا امشب دروازه‌بان مهمترین انتخاب شفر است؟
سرمربی استقلال امشب مهمترین چالش خود را بری انتخاب دروازه بان تیمش در بازی با نساجی در هفته هفتم لیگ برتر خواهد داشت.

به گزارش توپ 90، استقلال در حالی تا کنون 5 بازی در لیگ برتر و 2 بازی در لیگ قهرمانان آسیا برگزار کرده که در تمام این بازی ها مهدی رحمتی در درون دروازه آبی ها قرار گرفته است و اتفاقا نمایش مطمئنی هم داشته است.


مهدی رحمتی که فصل گذشته به دور از حواشی و در زمین بازی توانست حق خود را بگیرد و در بازی های پایانی لیگ برتر به دروازه بان اول استقلال تبدیل بشود، این فصل هم مورد اعتماد شفر قرار دارد و توانسته دوباره نام خود را به دروازه بان اول تیمش تبدیل کند. 


مهدی رحمتی در شرایطی در بازی های این فصل در درون دروازه استقلال قرار گرفته است که سید حسین حسینی به عنوان رقیب او فصل قبل در بازی های زیادی گلر اول تیمش بود و او هم توانست نگاه ها را به خود جلب کند اما چند پست اینستاگرامی که باعث حواشی برای آبی ها شد باعث شد شفر نام او را از تفکرات خود خط بزند و این دروازه بان را در بازی های پایانی فصل گذشته و البته شروع فصل جدید به نیمکت ذخیره ها تبعید کند. 


 هرچند حسینی در مدت نیمکت نشینی خود حواشی ایجاد کرده است اما تقریبا همه کارشناسان و هواداران استقلال می دانند که نیمکت نشینی او دائمی نیست و این دروازه بان دیر یا زود به ترکیب آبی ها اضافه خواهد شد.


با این شرایط شفر امشب تصمیم مهمی در مورد دروازه بان اول تیمش برابر نساجی خواهد گرفت چراکه انتخاب او به احتمال فراوان دروازه بان اول استقلال در دربی خواهد بود.


اگر امشب حسینی در درون دروازه استقلال قرار بگیرد و اشتباه مهلکی انجام ندهد، به احتمال زیاد در دربی 88 هم گلر فیکس تیمش خواهد بود، البته اگر شفر ریسک بازی دادن به او را قبول کند و حاضر شود دروازه بان اول تیمش از اول فصل تا کنون را نیمکت نشین کند.


آنچه مسلم است مهدی رحمتی با تجربه سال حضور در دربی می تواند بسیار به استقلال در این بازی حساس کمک کند اما از طرف حسینی هم می تواند از نیروی جوانی اش در این بازی حساس استفاده کند و به استقلال در راه پیروزی در این بازی حساس کمک کند.