بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 3 - لبنان 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرسپولیس تاکتیکی‌ترین تیم لیگ ایران است
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 14:32
پرسپولیس تاکتیکی‌ترین تیم لیگ ایران است
مربی تیم سپیدرود رشت معتقد است که پرسپولیس تهران تاکتیکی ترین تیم لیگ ایران است و پشت همه این تاکتیک‌ها تفکر برانکو وجود دارد.

به گزارش "توپ 90" علیرضا امامیفر، مربی تیم سپیدرود رشت در کنفرانس خبری قبل از بازی با پرسپولیس رو در روی خبرنگاران قرار گرفت و گفت:


بازی فردا یک محک جدی برای ماست. تیمی که شرایطش را همه می‌دانند که چطور فصل را شروع کرد.اما ما با یک برنامه‌ریزی بلند مدت و کوتاه مدت کار را شروع کردیم و وضعیت ساختاری باشگاه سپیدرود و  وضعیت فنی تیم را تغییر دادیدم. بازیکنان ما در مقابل تغییرات خودشان را نشان می‌دهند و شرایط ما روز به روز بهتر می‌شود اما هنوز سپیدرود خیلی کار دارد.


او در ادامه در خصوص وضعیت حریف قدرتمندش، اظهار کرد: پرسپولیس تاکتیکی‌ترین تیم لیگ ایران محسوب می‌شود و پشت این تاکتیک تفکر برانکو وجود دارد که کاملا مشخص است. ما در مقابل تیمی بازی داریم که درس بزرگی در لیگ قهرمانان داد که جای ناامیدی در فوتبال نیست. زیبایی فوتبال به همین لحظات است. این اتفاقات برای پرسپولیس افتاد و تیم ما هم با همین انگیزه بالا و اعتمادی که به کادر فنی مخصوصا علی کریمی دارد، امیدوار به یک بازی خوب در آزادی است. پرسپولیس با فرهنگش به ما فرهنگ متقابل هواداران و تیم را یاد داد و این تفکر را کریمی به هواداران ما هم انتقال داد. مطمئن هستیم که فردا همگی تلاش کنیم که به معنای واقعی فوتبال بازی کنیم.


وی ادامه داد: ما تا نیم فصل برنامه داریم اما فوتبال شرایط خاص خودش را دارد و هر بازی ممکن است اتفاقاتی بیافتد که انتظار آن‌ها را ندارید. کادر فنی باید در شرایط خاص تصمیم‌گیری کند. با توجه به تفاضل گل، تفکر ما گرفتن امتیاز است تا به دیگر تیم‌ها برسیم. همه بازی‌های مشکل است. بعد از این بازی با ذوب‌آهن، پیکان و تراکتورسازی بازی داریم. درصدد هستیم مشکلات را برطرف کنیم و امتیازات را جمع کنیم.


امامی فر درباره حواشی به وجود آمده برای سپیدرود هم اظهار کرد: کادر فنی به این نتیجه رسیدیم که ورود کریمی به سپیدرود در جهت حفظ سپیدرود در لیگ برتر است. ما نمی‌خواهیم سرنوشت سپیدرود مثل تیمی مثل راه‌آهن شود. تلاش کریمی این است که سهمیه ما در لیگ برتر باقی بماند و بعد از آن با توجه به شرایط اقتصادی و جذب بازیکن و با توجه به شرایط بازیکنان هدف‌گذاری ما انجام می‌شود. هدف ما در حال حاضر ماندن در لیگ برتر است ولی بهتر از سال گذشته است و می خواهیم سرنوشت‌مان را خودمان رقم بزنیم.