بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 3 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تب و لرز کمال کامیابی نیا و جدال مقابل سپیدرود
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 12:54
تب و لرز کمال کامیابی نیا و جدال مقابل سپیدرود
هافبک دفاعی پرسپولیس در دیدار مقابل الدحیل علیرغم بیماری برای سرخپوشان به میدان رفته بود.

به گزارش "توپ 90"، کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی موثر سرخپوشان که در دیدار برابر الدحیل توانست نمایش موفقی برابر هافبک‌های رقیب از خود به جا بگذارد، پیش از این بازی با بیماری مواجه بود و تب و لرز می‌توانست او را از ترکیب خارج کند.


با این حال در گفتگو با کادرپزشکی و فنی در نهایت قبول کرد ریسک حضور در این بازی را با توجه به شرایط خاص پرسپولیس قبول کند. مراقبت‌های ویژه کادرپزشکی 24 ساعت پیش از این بازی باعث شد تا او با شرایط نرمالی مهیای این بازی شود و به خوبی برنامه مدنظر برانکو را در زمین برای از کار انداختن خط میانی حریف به اجرا بگذارد. هرچند یک بدشانسی بزرگ در نهایت او را از حضور در بازی رفت مرحله نیمه نهایی محروم کرد اما تلاش این بازیکن علیرغم بیماری اتفاقی است که نباید نادیده گرفته شود.


کامیابی نیا در بازی با سپیدرود هم در شرایطی در ترکیب سرخپوشان به میدان خواهد رفت که سه کارته است و نگرانی بزرگی بابت محرومیت احتمالی در جدال برابر استقلال پشت سر خواهد گذاشت. هرچند تمام تمرکز خود را به کار گرفته تا در محرومیت در این دربی هت تریک نکند و بتواند یکی از بازیکنان برانکو برای دربی هشتاد و هشت لقب گیرد.