بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تبریز در انتظار رونمایی از حاج‌صفی در تراکتور
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 12:29
تبریز در انتظار رونمایی از حاج‌صفی در تراکتور
احسان حاج صفی فردا مقابل پدیده احتمالا اولین بازی اش را برای تراکتورسازی انجام می دهد.

به گزارش "توپ 90"، تراکتورسازی فردا در چارچوب رقابت های هفته هفتم لیگ برتر در حالی که دیگر جان توشاک را روی نیمکت خود ندارد به مصاف پدیده مشهد می رود. سرخپوشان تبریزی در شرایطی به دیدار پدیده می روند که محمد تقوی دستیار جان توشاک هدایت آنها را برای اولین بار برعهده دارد و مساله مهم دیگر استفاده از احسان حاج صفی در ترکیب این تیم است.


حاج صفی که قبل از اردوی تیم ملی قراردادش را با تراکتورسازی به امضا رساند و بعد از پایان این اردو به تمرینات تیمش برگشت، هفته گذشته جایی در ترکیب این تیم مقابل صنعت نفت آبادان نداشت اما حالا بعد از یک هفته حضور در تمرینات تراکتورسازی می تواند مقابل پدیده بازی کند.


بی تردید جذابیت های حضور حاج صفی در ترکیب تراکتورسازی به قدری زیاد است که هواداران فوتبال در انتظار هستند تا او را با پیراهن این تیم ببینند. حاج صفی به احتمال فراوان فردا مقابل پدیده به میدان می رود و برای تراکتور بازی می کند و به همین خاطر هواداران تبریزی در انتظار رونمایی از کاپیتان سوم تیم ملی در ترکیب تیم باشگاهی خود هستند.


با اضافه شدن حاج صفی به ترکیب تراکتورسازی، این تیم پرستاره تر از قبل به مصاف پدیده در مشهد می رود و امیدوار است بتواند در مصاف با صدرنشین لیگ 3 امتیاز را مال خود کند.