بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حسن زاده: با متخلفان بازی آبادان برخورد می شود
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 11:45
حسن زاده: با متخلفان بازی آبادان برخورد می شود
جنجال های بازی شب گذشته صنعت نفت آبادان و پیکان خیلی زود به کمیته انضباطی رسید و قرار است این کمیته احکام لازم را در این رابطه صادر کند.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از برخورد قاطع این کمیته با متخلفان حوادث مسابقه تیم های فوتبال صنعت نفت و پیکان در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر خبر داد.


اسماعیل حسن زاده با بیان این مطلب گفت: اگرچه هنوز از طریق مقامات رسمی حاضر در این مسابقه گزارش لازم به کمیته انضباطی ارجاع نشده اما بنده و همکارانم از طریق رسانه ها و تصاویر در جریان وقایع تلخ مسابقه شب گذشته آبادان قرار گرفتیم و به طور قطع با متخلفان این حوادث با جدیت برخورد خواهد شد.


حسن زاده در ادامه اظهار داشت: تصویر مصدومیت داور این مسابقه باعث تاسف است با این وجود کمیته انضباطی در انتظار دریافت گزارشات تکمیلی و بررسی جزئیات خواهد بود. به هر ترتیب بر مبنای قوانین فیفا تیم میزبان در خصوص این اتفاقات مسئول است. ما بر مبنای مستندات موجود مراتب تخلفات را به میزبان اعلام می کنیم و دفاعیات لازم را نیز دریافت خواهیم کرد. بر مبنای بررسی کلیه گزارش ها ، مستندات و پس از ارزیابی دفاعیات اقدام به صدور حکم مقتضی می شود که امیدواریم این حکم بازدارنده و تاثیرگذار باشد.


رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با تاکید بر ضرورت شناسایی مرتکبین اصلی اینگونه اعمال همچنین گفت: تردیدی وجود ندارد که عموم هواداران صنعت نفت عاشقان راستین و صادق فوتبال هستند که برای حمایت از تیم محبوبشان به ورزشگاه می آیند اما باید به دنبال شناسایی مرتکبین این اعمال با استفاده از تمامی ظرفیت ها باشیم. علاوه بر مسئولین محترم انضباطی و امنیتی امیدواریم با همکاری خود باشگاه میزبان و تماشاگران آبادانی اینگونه افراد شناسایی شوند تا بتوانیم از ورود چنین متخلفانی به ورزشگاهها نیز جلوگیری به عمل آوریم و دیگر شاهد اتفاقات تلخ و تصاویر اینچنینی در ورزشگاهها نباشیم.