بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 2 - امپولی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو: مثل تام کروز و ماموریت غیرممکن!
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 11:15
برانکو: مثل تام کروز و ماموریت غیرممکن!
سرمربی پرسپولیس می گوید او درخواستی برای تعویق دربی نداشته و اگر چیزی در این زمینه منتشر شده احتمالا به دیدارهای قبلی این تیم بازمی گردد.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس که بعد از پیروزی تیمش مقابل الدحیل، سه بازی دشوار مقابل سپیدرود، استقلال و السد در پیش دارد، امیدوار است سرخپوشان این سه بازی را با دستیابی به اهداف پشت سر بگذارند.


برانکو به خبرنگار ما می گوید: حقیقت این است که وضعیت پرسپولیس را همه می دانیم. ما نسبت به سه تیمی که به این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند بیشترین مشکل را داریم. اما از از امتیاز بزرگی به نام هواداران بهره می بریم، همچنین بازیکنانی که در بازی بزرگ مقابل الدحیل ظرفیت خود را نشان دادند.


او در ادامه حرف هایش می گوید: ما در موقعیت خیلی سختی قرار گرفتیم و اگر بخواهم آن را به چیزی تشبیه کنیم، این مرا به یاد تام کروز در فیلم ماموریت غیرممکن می اندازد که سختی ها یکی پس از دیگری و بدون وقفه سر راه او سبز می شود. برای پرسپولیس هم شرایط دقیقا به همین شکل است. وقتی خودمان را مهیای بازی الدحیل می کردیم و بعد نساجی با تمام قوا مقابل ما حاضر شد و کارمان را سخت کرد. بعد بازی الدحیل را بردیم و اکنون سپیدرود با علی کریمی برای کسب نتیجه به تهران می‌آید و بعد به استقلال می‌رسیم که حریف قابل احترام و سنتی ما در لیگ است و کسب نتیجه مقابل آنها خیلی دشوار خواهد بود. تازه دربی را که پشت سر بگذاریم، نوبت به بازی السد می رسد که خود یک مسابقه سرنوشت ساز و بسیار دشوار است و ما باید با تمام قوا و تمرکز در آن حاضر شویم، چرا که بعد از یک فصل وقت آن فرا رسیده که میوه سعی و تلاش خود را بچینیم.


برانکو با همان لحن خندان ادامه می‌دهد: این تقویم سخت در شرایطی مقابل تیم ماست که بهرحال از نظر بازیکن در مضیقه هستیم و البته آنها با نمایش بازی مقابل دحیل و همه دیدارها گذشته که به نمایش گذاشتند مایه امیدواری من هستند و امیدواریم دست در دست هواداران پرسپولیس از آن عبور کنیم، همانطور که تام کروز همیشه در پایان فیلم ماموریت هایش را با موفقیت پشت سر می گذارد، اگرچه آنجا همیشه کارگردانی با خود اوست و اینجا ما برای کسب موفقیت تلاش کنیم و نیمه دیگر سرنوشت در دست ما نیست.


سرمربی پرسپولیس در پایان درباره تعویق احتمالی دربی و درخواست این باشگاه گفت: ما هیچ درخواستی برای تعویق بازی ندادیم و ما بی صبرانه در انتظار فرا رسیدن آن هستیم. مطمئنم که مسابقه ای خواهد بود که هواداران فوتبال ایران را خوشحال خواهد کرد و امیدوارم فراتر از هر نتیجه ای، بازی خوب در آن رقم بخورد و بحث‌هایی که درباره تغییر زمان آن وجود دارد تنها یک گمانه زنی است.