بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ساحل‎عاج 1 - آفریقای جنوبی 0 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ایرانپوریان: هواداران روز تولدم سنگ تمام گذاشتند
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 11:11
ایرانپوریان: هواداران روز تولدم سنگ تمام گذاشتند
مدافع سپاهان اعلام کرد نباید وقتی تیمش از حریفان جلو می افتد از روی شکم سیری بازی کند.

به گزارش "توپ 90"، محمد ایرانپوریان بعد از پیروزی سپاهان مقابل فولاد در هفته هفتم لیگ برتر عنوان کرد: بازی خوبی بود. فکر می‌کنم در هر دو نیمه تیم برتر زمین بودیم و از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده کردیم.


وی ادامه داد: می توانستیم گل‌های بیشتری را به ثمر رسانیم اما با تمرکز کامل فوتبال کردیم و تنها در یک صحنه اشتباه کوچکی داشتیم که همان اشتباه باعث شد یک گل دریافت کنیم. در مجموع تیم ما برتر و مستحق سه امتیاز بود و توانستیم نتیجه خوبی بگیریم.


مدافع باتجربه سپاهان با اشاره به اینکه گفته می شود بازیکنان تیمش وقتی جلو می افتند از روی شکم سیری بازی می کنند، گفت: تیم حریف هم تیم لیگ برتری بود و تیم دست و پا بسته‌ای نشان نداد. دلیلی ندارد چون ما دو گل زودهنگام به ثمر می‌رسانیم تا آخر بازی همین روند را حفظ کنیم و پشت‌سر هم گل‌های زیادی را وارد دروازه حریف کنیم. اما جاهایی هم باید با تمرکز بیشتری کار کنیم و از روی شکم‌سیری فوتبال نکنیم تا بتوانیم گل‌های بیشتری را به ثمر رسانیم و نتیجه خوبی کسب کنیم.


ایرانپوریان درباره هشدارهای امیر قلعه نویی در طول هفته گذشته تاکید کرد: مطمئناً صحبت‌های امیرخان بسیار تأثیرگذار است چون تجربه کافی دارد و اگر هفته گذشته صحبت‌هایی در مورد کل بازیکنان تیم و روند بازی انجام داد قطعاً به خاطر بازی این هفته بود و نمی‌خواست آن اتفاق مجدداٌ تکرار شود.


وی در مورد حضور هواداران در ورزشگاه، گفت: جا دارد دست تک تک هواداران را ببوسم، واقعاً سنگ تمام گذاشتند و در روز تولدم من را تشویق کردند که خیلی از آن‌ها ممنون هستم.