بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال اندونزی 7 - ویتنام 5 (قهرمانی آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ترکیب احتمالی استقلال برابر نساجی
شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 10:07
ترکیب احتمالی استقلال برابر نساجی
وینفرد شفر در دیدار با نساجی تعداد زیادی از مهره های خود را در اختیار ندارد.

به گزاش "توپ 90"، استقلال در دیدار هفته هفتم خود روز شنبه برابر تیم فوتبال نساجی در قائمشهر به میدان می رود تا بعد از حذف از لیگ قهرمانان اولین دیدار رسمی خود را در قائمشهر برگزار کند.


حسین حسینی در این دیدار احتمالا دروازه بان اول آبی ها خواهد بود تا خود را برای حضور در دیدار دربی آماده کند و بعد از نزدیک به 5 ماه اولین تجربه خود در یک دیدار رسمی را پشت سر بگذارد.


با مصدومیت چشمی، منتظری و دانشگر زوج مرکز دفاع استقلال خواهند بود و خسرو حیدری و میلاد زکی پور به عنوان مدافعان کناری در ترکیب قرار خواهند گرفت تا ترکیب دفاعی استقلال با یک تغییر نسبت به بازی قبل به میدان برود.


با بازگشت فرشید باقری به ترکیب استقلال، این بازیکن در کنار علی کریمی دو هافبک دفاعی استقلال هستند و جلوتر از آنها وریا غفوری، مرتضی تبریزی و همام طارق به میدان می روند تا شفر با استفاده از بازیکن عراقی، جای خالی فرشید اسماعیلی را پر کند.


روح الله باقری نیز بعد از درخشش در دیدار با السد و البته با توجه به آشنایی بیشتر با شرایط ورزشگاه نساجی، بازیکن اصلی تیم شفر در نوک خط حمله خواهد بود.


استقلال در این دیدار بازیکنانی مانند فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد تا نسبت به دیدار با السد تغییراتی در ترکیب خود اعمال کند.


به این ترتیب ترکیب احتمالی استقلال برابر  نساجی به شرح زیر است:


حسین حسینی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، خسرو حیدری، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری، همام طارق، مرتضی تبریزی، وریا غفوری و روح الله باقری.