بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی چلسی 3 - مالمو 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هاشمی نسب: استقلال نه، همه را باید در وطنی ببریم
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 18:11
هاشمی نسب: استقلال نه، همه را باید در وطنی ببریم
مربی نساجی گفت: نساجی باید حداقل در خانه با هر تیمی بازی می کند به برد فکر کند، استقلال یا هر تیم دیگر.

مهدی هاشمی نسب مربی نساجی که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال  و پرسپولیس را دارد در خصوص تجربه رویارویی اش با سرخابی ها در قامت مربی نساجی به "توپ 90" می گوید: شاید تجربه زیادی مقابل تیم های بزرگ داشته باشیم اما این بازی متفاوت است چون با نساجی برابر استقلال قرار می گیریم؛ یکطرف نساجی با هواداران پرشور، خوب و دلسوز تیم قرار دارد و در سوی دیگر تیم استقلال همراه با مهره هایی خوب و مربی کاربلد که مدعی است حضور دارد. فکر می کنم بازی خوبی جدا از شرایطمان در جدول رده بندی آن هم با توجه به حضور نساجی بعد از 24 سال در لیگ برتر خواهد شد. فکر می کنم یک بازی قابل قبول مقابل استقلال داشته باشیم البته اگر بدشانسی های بازی های قبل دست از سرمان بردارد.


او در ادامه گفت: امیدوارم با پشتوانه خوبمان یعنی هواداران پرشور تیم که توصیف کردن آنها واقعا سخت است و عاشقانه تیمشان را حمایت می کنند و سنگ تمام برای نساجی می گذارند بتوانیم در این بازی مقابل استقلال آنها را خوشحال به خانه هایشان بفرستیم.


هاشمی نسب در پاسخ به این سوال که شانس گلزنی کدام بازیکن را بیشتر می دانند هم می گوید: ما یک تیم هستیم و شاید ستاره آنچنانی نداشته باشیم اما تیم نساجی خودش ستاره است و همه بچه ها در این تیم خیلی تلاش می کنند، جدا از انجام دستورات کادرفنی در زمین بچه ها بخاطر همین هواداران خیلی توان می گذارند اما هنوز به خودباوری نرسیدند و به نظرم تیم ما یک خودباوری کم دارد. شاید از لحاظ مهره ای یک جاهایی مشکل داشته باشیم اما مشکل اصلی ما همین خودباوری است.


مربی نساجی در خصوص شرایط این تیم و علت نتیجه نگرفتن قائمشهری ها هم گفت: به اعتقاد من ما در 6 بازی گذشته حقمان آن نتیجه ای که کسب کردیم نبود؛ ما خیلی خوب بازی کردیم، خیلی خوب توان گذاشتیم و یک مقدار بدشانسی و کمی هم اشتباهات سهوی داوران این نتایج را برای ما رقم زد. ان شاالله بتوانیم این بازی این طلسم را بشکنیم و بدشانسی ها دست از سر ما بردارد و یک بازی خوب را انجام بدهیم.


پیش بینی هاشمی نسب از بازی با استقلال محکوم به برد بودن است، او می گوید: ما باید ببریم، نساجی باید حداقل در خانه با هر تیمی بازی می کند به برد فکر کند، استقلال یا هر تیم دیگر فرقی ندارد ما باید در قائمشهر پیروز شویم. به امید خدا با تلاش بچه ها این امر صورت خواهد گرفت.