بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرسپولیس با هوادارانش ما را سورپرایز کرد
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 17:59
پرسپولیس با هوادارانش ما را سورپرایز کرد
گلزن تیم الدحیل در بازی رفت مقابل پرسپولیس می گوید الدحیل در نیمه دوم بازی برگشت اشتباهاتی کرد و تاوانش را هم داد.

به گزارش "توپ 90"، حذف الدحیل از لیگ قهرمانان آسیا باعث ناراحتی بازیکنان، کادرفنی، مدیران و هواداران این تیم شد و حتی شوک عجیبی را هم به آن ها وارد کرد. با این حال آن ها همچنان یکی از شانس های اصلی قهرمانی در لیگ قطر به حساب می آیند. روزنامه الرایه با معز علی ستاره جوان و قطری تیم الدحیل مصاحبه ای مفصل انجام داده و درباره دلایل حذف از لیگ قهرمانان آسیا سوال پرسیده است. همچنین درباره حفظ عنوان قهرمانی لیگ، اهمیت بازی با الغرافه و... بحث هایی صورت گرفته که در زیر می توانید بخوانید:

* در ابتدا درباره حذف از لیگ قهرمانان آسیا صحبت کنید.

- ناکام ماندن از صعود به نیمه نهایی برای ما به عنوان بازیکن، طرفداران، مدیریت باشگاه و هرکسی که به تیم تعلق خاطر دارد، بسیار غم انگیز است. ما واجد شرایط برای صعود به جمع 4 تیم بودیم.

* آیا فکر می کنید بی تجربگی باعث شد الدحیل از لیگ قهرمانان کنار برود؟

- بعید می دانم دلیل این باشد. چون تیم تجربه این مسابقات را داشت، ما سطح بالایی از فوتبال را به نمایش گذاشتیم و 9 برد پیاپی داشتیم که یک رکورد فوق العاده است. اما خدا نخواست به نیمه نهایی برویم و نباید مسئولیت این ناکامی را متعلق به یک نفر بدانیم. ما به عنوان بازیکن بیشترین تلاش را کردیم اما اشتباهات بخشی از فوتبال هستند.

* اما به هر حال این حذف یک دلیلی دارد...

- در واقع یک کامبک فوق العاده و فراتر از باور باعث حذف ما شد، ما در تهران و مقابل تیم پرسپولیس ایران 3 گل خوردیم و حذف شدیم، پرسپولیس با هوادارانش ما را سورپرایز کرد. اما این باخت در آینده ما تاثیر نخواهد گذاشت و تیم می تواند به خوبی ریکاوری کند و به مسابقات بازگردد. در بازی رفت و در نیمه اول بازی پرسپولیس عملکرد خوبی داشتیم اما پس از آن اشتباهاتی مرتکب شدیم و تاوانش را با حذف از نیمه نهایی پرداختیم.

* خیلی ها می گویند الدحیل تجربه بازی در لیگ قهرمانان را به اندازه کافی ندارد. نظر شما چیست؟

مسابقات قهرمانی آسیا به تجربه بالا نیاز در بین تمام بازیکنان نیار دارد. من فکر میکنم ما در الدحیل تجربه لازم را داریم. انگیزه ما برای آینده بیشتر خواهد شد و اساسا در آسیا به منظور ارائه بهترین عملکردمان به زمین می رویم. این شکست جاه طلبی ما را کاهش نمی دهد و شور و شوق ما را نمی گیرد ما دوباره تلاش می کنیم تا به اهدافمان برسیم، در فوتبال غیرممکن وجود ندارد.

* فکر میکنید الدحیل بتواند از عنوان قهرمانی اش در لیگ دفاع کند؟

ما لیگ قهرمانان را فراموش کردیم و تمرکزمان روی لیگ است. با وجود شرایط سخت و رقابت شدید، من فکر میکنم توانایی برای حفظ عنوان قهرمانی را داریم. اما این کار آسان نیست، در هفته ششم باید با الغرافه بازی کنیم. ما به این تیم احترام می گذاریم چون عالی هستند اما می توانیم 3 امتیاز را کسب کنیم؛ این تنها انتخاب ما برای بازگشت قوی به لیگ داخلی است.