بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بهترین دروازه بان ایران از دید مربی سابق تیم ملی
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 17:07
بهترین دروازه بان ایران از دید مربی سابق تیم ملی
امید نمازی سرمربی ذوب آهن در کنفرانس مطبوعاتی امروز پیش از مسابقه حساس تیمش با استقلال خوزستان به حمایت از دروازه بان اول تیمش پرداخت تا شایعه اختلاف بین این دو به پایان برسد.

به گزارش "توپ 90"، وقتی خبرنگاران از نمازی سوال کردند که آیا درست است مظاهری فردا در ترکیب اصلی ذوب به میدان می رود اینطور پاسخ داد که: در بازی فردا از محمدباقر صادقی استفاده می‌کنیم، اما نمی‌خواهم شبهه ایجاد شود. قرار بود در جام حذفی از صادقی استفاده کنیم که در این رقابت‌ها با قرعه سختی مواجه شدیم و حساسیت‌ها بالا رفت. همیشه تلاش می‌کنیم سه دروازه‌بان آماده داشته باشیم  تا اگر مصدومیت یا محرومیتی اتفاق افتاد یا مظاهری به دلیل حضور در تیم ملی نتوانست ما را همراهی کند، دروازه‌بان دوم ما در شرایط بازی باشد. به همین خاطر از صادقی استفاده خواهیم کرد.  


نمازی که قبلا عضو کادرفنی تیم ملی بوده است در توضیح این تصمیم هم گفت: هر مربی، سبک خاص خودش را دارد. من هم سبک متفاوتی نسبت به مربی قبلی تیم دارم. مربی قبلی در ذوب‌آهن موفق بود، اما تا من تیم را به سبک مد نظرم برسانم، زمان می‌برد. برخی انتقادات بی‌مورد مطرح می‌شود. مثلاً می‌گویند رشید مظاهری شرایط همیشگی خود را ندارد که من با این موضوع مخالفم. مظاهری برخی بازی‌ها با توپگیری‌هایی که داشته، ما را نجات داده و فکر می‌کنم بهترین دروازه‌بان ایران است. نمی‌توانم به جای کادر فنی تیم ملی تصمیم بگیرم، اما مظاهری می‌تواند دروازه‌بان شماره یک تیم ملی باشد.