بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 1 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برایتون با جهانبخش آماده شکار تاتنهام(عکس)
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 15:20
برایتون با جهانبخش آماده شکار تاتنهام(عکس)
نمایش درخشان 20 دقیقه ای برابر ساوتهمپتون در هفته گذشته باعث شد تا ستاره ایرانی و گران قیمت برایتون شانس تجربه اولین حضور ثابت در لیگ جزیره را مقابل اسپرزها به دست بیاورد.

به گزارش "توپ 90"، عصر فردا برایتون آلبیون در شرایط میزبان تیم مدعی و سرشناس تاتنهام خواهد بود که علیرضا جهانبخش ستاره 17 میلیون پوندی این تیم شانس حضور در ترکیب اصلی و 11 نفره مرغ های دریایی مقابل اسپرزها را دارد.


ستاره ایرانی هفته قبل بعد از ورود به زمین در 20 دقیقه پایانی بازی با ساوتهمپتون نمایشی درخشان و تاثیرگذار برابر شاگردان مارک هیوز داشت تا جایی که رسانه های معتبر میانگین نمره بسیار خوبی برای جهانبخش در نظر گرفتند تا همین روند باعث شود کریس هیتن سرمربی برایتون تصمیم به قرارداد خرید رکوردشکن خود در ترکیب 11 نفره بگیرد.


سایت sportsmole انگلیس در گزارشی پیرامون اردوی برایتون نوشت:« تمرینات روزهای اخیر نشان داد هیتن برای مصاف با تاتنهام تغییراتی مد نظر دارد از جمله این که علیرضا جهانبخش را به عنوان ضلع سوم مثلث تهاجمی به ترکیب 11 نفره اضافه کرد تا جای مارچ را در نقش وینگر چپ بگیرد و کنار اندی مورای و کونکارت فرانسوی مقابل ساختار تدافعی تاتنهام به میدان بفرستد چون ملی پوش ایرانی هم به شرایط آرمانی و بدنی خوبی رسیده هم این که مقابل ساوتهمپتون تاثیرگذاری بهتری از مارچ نشان داد».


در این بین خود علیرضا جهانبخش با انتشار تصاویری از جلسات تمرینی این روزهای برایتون برای مصاف با تاتنهام اعلام آمادگی کرد و از این بازی به عنوان چالشی هیجان انگیز نام برد، اقدامی که پیش از این توسط ستاره ایرانی صورت نگرفته بود تا ثابت شود او کاملا از این که قرار است برای اولین بار در ترکیب ثابت در لیگ جزیره به میدان برود، مطمئن است.


تاتنهام به عنوان یکی از پرستاره ترین در عین حال متمول ترین باشگاه های لندن این روزها با مائوریسیو پوچتینو برای اولین بار سه شکست متوالی در جزیره و لیگ قهرمانان را تجربه کرده و فردا برای شکستن روند ناکامی های خود گام به آمیکس استادیوم در شهر برایتون می گذارد. از همین رو کریس هیتن تصمیم گرفته با تغییر استراتژی شانس پیروزی خود و پایان دادن به روند ناکامی های چند هفته اخیر را بالا ببرد که استفاده از وینگر سرعتی مثل جهانبخش می تواند برای او و طرفداران پیام آور بردی ارزشمند باشد.