بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال سه نفره ایران - فیلیپین

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چمنیان: باخت امروز درس بزرگی برای ما شد
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 14:52
چمنیان: باخت امروز درس بزرگی برای ما شد
سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران امیدوار است با درس گرفتن از شکست برابر اندونزی در ادامه مسابقات آسیایی عملکرد بهتری ارائه دهند.

به گزارش "توپ 90"، عباس چمنیان بعد از باخت مقابل اندونزی در نخستین بازی رقابت‌های آسیایی اظهار کرد: آن چیزی که خیلی خودش را نشان داد، این بود که ما قبلا هم در مورد اندونزی شناخت داشتیم و می‌دانستیم که تیم فوق‌العاده با کیفیت، انسجام تیمی خوب، در بخش دفاعی سازمان یافته و در فاز حمله هم خطرناک است.

او ادامه داد: شاید سوال شود چرا با این شناخت امروز آسیب دیدیم؛ فکر می‌کنم روی گل اول، ضد حمله حریف که جزو ویژگی‌های بارز تیم اندونزی است به ما ضربه زد.

سرمربی تیم ملی نوجوانان اضافه کرد: در بخش انتقال توپ در بخش حمله در نیمه اول خیلی خوب نبودیم و در کارمان مشکل داشتیم که درسی برای ما شد و باید در دو، سه روز آینده این مسئله را برطرف کنیم ولی گل دوم در شرایطی به ما زده شد که در دقایق پایانی ما سراپا حمله بودیم و قابل پیش‌بینی است که وقتی همه تیم به حمله و جبران گل خورده فکر می‌کنند و گل دوم را بخورند، دور از انتظار نیست.

چمنیان تاکید کرد: بارها گفته‌ام که این تورنمنت ها و مسابقات به ویژه در رده نوجوانان، عمده هدف آن درس گرفتن این بچه‌ها است تا بتوانند بازی به بازی پخته‌تر شوند؛ همیشه می‌توان از شکست‌ها درس گرفت، گرچه پیروزی‌ها هم برای ما درس داشته است.

ادامه دارد....

سرمربی تیم ملی نوجوانان با بیان اینکه این باخت می‌تواند درس بزرگی برای ما  و آینده فوتبالی بچه‌ها باشد، گفت: شکست برابر اندونزی در ادامه تورنمنت آسیایی و آینده که این بچه‌ها به‌عنوان فوتبالیست‌های ملی  در رده های سنی بالاتر درس خواهد بود.