بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال اندونزی 7 - ویتنام 5 (قهرمانی آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کارانکا: به ورود انصاری‌فرد کاملا خوش‌بینم
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 14:34
کارانکا: به ورود انصاری‌فرد کاملا خوش‌بینم
باشگاه انگلیسی همچنان در تلاش برای رسیدن به توافق نهایی برای بستن قرارداد با مهاجم ایرانی است.

به گزارش "توپ 90"، کریم انصاری فرد آخرین بازیکنی است که سران باشگاه ناتینگهام قصد اضافه کردن او به فهرست نفرات شان در تابستان 2018 هستند. ناتینگهام که پیش از این 16 خرید جدید در تابستان داشت تا رکوردی جالب توجه از خود برجا بگذارد سخت در تلاش برای اضافه کردن مهاجم ایرانی به عنوان هفدهمین خرید است.


پروسه طولانی مدت مذاکرات طرفین حالا به سوژه ای جذاب برای رسانه های جزیره تبدیل شده است تا جایی که ناتینگهام پست در جدیدترین گزارش خود از روند انتقال ستاره ایرانی مدعی شد کریم انصاری فرد و سران ناتینگهام بر سر برخی جزئیات قرارداد اختلافات زیادی دارند که همین امر باعث شده تا این خرید پیچیدگی های زیادی داشته باشد.


در همین گیر و دار آیتور کارانکا سرمربی ناتینگهام بعد از برتری شیرین برابر شفیلدیونایتند در رقابت های هفته قبل چمپیون شیپ با ابراز امیدواری از اضافه شدن خریدی جدید به جمع شاگردانش اعلام کرد باشگاه سخت در تلاش است تا این خرید نهایی و خواسته های او در تابستان کاملا برآورده شود.


کارانکا گفت:« این که بازیکنی به فهرست نفرات ما اضافه می شود یا نه؟ سئوالی است که نمی توانم پاسخی صریح برای آن داشته باشم چون بازار همواره پیچیدگی های خاص خود را دارد اما من کاملا به ورود کریم انصاری فرد به تیم خوش بین هستم چون از نزدیک شاهد تلاش های شبانه روزی باشگاه برای نهایی شدن این قرارداد بودم».