بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش عجیب رییس الهلال به تعویض خریبین
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 11:14
واکنش عجیب رییس الهلال به تعویض خریبین
مدیر جدید الهلال، برخلاف سامی الجابر علاقه ای به فروش عمر خریبین ندارد.

به گزارش "توپ 90"، شب گذشته در دقیقه 71 عمر خریبین به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و این تعویض در حالی رقم خورد که محمد بن فیصل مدیر جدید این باشگاه در این هنگام با سوت زدن اقدام به تشویق عمر خریبین کرد؛ بازیکنی که حالا دچار افت شده و حتی قرار است از زمستان راهی تیمی از لیگ مصر شود.

باتوجه به خرید گومیس فرانسوی، عمرخریبین این فصل فرصت چندانی برای نمایش توانایی هایش به دست نیاورده. بهترین بازیکن آسیا در سال 2017 و آقای گل دوره قبل لیگ قهرمانان آسیا پس از یک مصدومیت نابهنگام، نتوانست شرایط قبلی را بازیابد و با افت نسبی مواجه شد، تا جایی که هنوز نتوانسته نخستین گلش در فصل جدید لیگ  عربستان را به ثمر برساند.

مدیر قبلی باشگاه الهلال یعنی سامی الجابر، تصمیم گرفت عمر خریبین را به باشگاه پیرامیدز مصر قرض بدهد تا این بازیکن فرصت بیشتری برای نمایش توانایی هایش داشته باشد و همچنین باشگاه الهلال بتواند هر زمان که خواست او را به تیم بازگرداند. اما تصمیم مدیر جدید باشگاه الهلال چیزی غیر از این است، بین فیصل که علاقه زیادی به مهاجم سوریه ای الهلال دارد در این مدت بارها حمایتش را از این بازیکن نشان داده و ثابت کرده که دوست ندارد در ژانویه عمر را بفروشد. ولی پیش تر باشگاه الهلال به صورت رسمی خبر انتقال 6 ماهه این بازیکن را از ژانویه 2019 اعلام کرد و سامی الجابر او را به پیرامیدز، تیمی که تحت نظر ترکی آل شیخ وزارت ورزش عربستان است، به صورت 6 ماهه فروخت.

پس از بازی شب گذشته، عمرخریبین صحبت دو پهلویی درباره آینده اش انجام داد و به نوعی گفت که مشخص نیست راهی لیگ مصر بشود یا خیر. خسوس سرمربی پرتغالی الهلال نشان داده علاقه چندانی به این مهاجم گلزن و توانمند ندارد اما باتوجه به پیشینه تصمیمات مدیریتی در فوتبال عربستان، امکان دارد حتی یک سرمربی قربانی علاقه مدیر باشگاه به یک بازیکن شود.