بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 1 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نظری:مردم نسبت به بازی تیم سابق دیدگاه بدی دارند
پنجشنبه, 29 شهریور 1397 ساعت 20:20
از گلزنی ام آن هم در یک روز پرگل خیلی خوشحالم و ما باتوجه باآنکه تیم لردگان با اتوبوس به قائمشهر آمده بودند از خستگی آنها بهره بردیم

به گزارش "توپ 90"، محمدمهدی نظری مهاجم تیم فوتبال نساجی که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را دارد حالا پس از دیدار پرسپولیس و اتفاقی که برای محمد عباس زاده دیگر مهاجم این تیم رخ داده مقابل تیم سابقش به میدان خواهد رفت.


 از نظری در این خصوص سوال می کنیم که او به توپ 90 می گوید: از نظر من اصلا چنین چیزی نبود و محمد عباس زاده در مقابل پرسپولیس تمام توانش را گذاشت و بازیش را انجام دادم. به هر حال مردم و هواداران نسبت بازی یک بازیکن مقابل تیم سابقش یک دیدگاه بدی دارند و فکر می کنند که بازیکنی که سابقه پوشیدن پیراهن آن تیم را داشته از تعصب و غیرتش کاسته می شود که اصلا اینطور نیست. در آن بازی عباس زاده هم به مانند سایر بازیکنانی که برای رویاروی مقابل تیم سابقشان انگیزه زیادی دارند با روحیه بازی کرد و فقط روی بدشانسی نتوانستیم حریف را شکست بدهیم و ده نفره شدیم.

او معتقد است که در بازی مقابل پرسپولیس مستحق شکست نبودند: بازی پرسپولیس خوب بود ولی فقط کمی بدشانسی آوردیم و ده نفره شدیم. اگر ده نفره نمی شدیم حداقلش کمترین نتیجه ای که در آن بازی حاصل می شد مساوی بود اما متاسفانه بازی را به آنها واگذار کردیم و یک باخت به کارنامه مان اضافه شد.

از نظری درباره انگیزه بازی مقابل استقلال سوال می کنیم که او در پاسخ گفت: درست است استقلال تیم سابقم است و خوشحالم و انگیزه زیادی هم برای این بازی دارم اما من بازیکن نساجی هستم و تمام توانم را برای موفقیت این تیم و خوشحالی مردم قائمشهر خواهم گذاشت تا ان شاالله یک نتیجه خوب برایمان در این بازی رقم بخورد. 

از مهاجم نساجی می پرسیم آیا فکر می کند با توجه به شکست مقابل پرسپولیس در دیدار مقابل استقلال موفق باشند ؟نظری گفت :بازی مقابل استقلال با دیدارمان با پرسپولیس متفاوت است چون ما در خانه بازی داریم و به هر حال شرایط به نفع ماست. ما بعد از شکست مقابل پرسپولیس یک هفته بد داشتیم و در این مدت با تمام توان تمرین کردیم و برای بازی جام حذفی هم با روحیه به میدان رفتیم و همانطور که گفتم برد پرگلمان برای دیدار برابر استقلال برتر بی تاثیر نخواهد بود و با قدرت مقابل حریف به میدان خواهیم رفت تا دست پر از بازی خارج شویم. 

وی افزود: در انجام بازی های بیرون از خانه بدشانس بودیم و بد نتیجه گرفتیم. اما در بازی های خانگی حضور هوادارانمان که به عنوان یار دوازدهم ما در ورزشگاه حاضر هستند به ما نیرو و قدرت می دهد تا بتوانیم بهترین نمایش و نتیجه را داشته باشیم.

او از حذف استقلال از آسیا ابراز ناراحتی می کند اما وقتی از انگیزه گلزنی اش و رویارویی با استقلالی ها از او در این بازی سوال می کنیم اینطور پاسخ می دهد: از حذف استقلال ناراحت شدم اما استقلال همیشه استقلال است و بازیکنان بزرگی در این تیم حضور دارند و ما نباید اسیر حذف آنها از آسیا شویم ما باید مقابل آنها قدرتمند بازی کنیم تا بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم. درباره گلزنی در این بازی هم باید بگویم که اول از همه تمام فکر و ذکرم این است که نساجی موفق باشد و در خدمت تیمم باشم حالا اگر خدا خواست گلزنی هم خواهم کرد.

نظری که در بازی جام حذفی موفق به هت تریک شده درباره تاثیر این گلزنی روی بازی پیش رویشان هم می گوید: از گلزنی ام آن هم در یک روز پرگل خیلی خوشحالم و ما باتوجه باآنکه تیم لردگان با اتوبوس به قائمشهر آمده بودند از خستگی آنها بهره بردیم و توانستیم آنها با 5 گل شکست بدهیم. به نظرم ما بعد از شکست مقابل پرسپولیس به این برد نیاز داشتیم آن هم با تعداد گل های زیاد که خدا را شکر این اتفاق هم افتاد.

مهاجم سابق استقلال که در زمان حضورش در این تیم با مجید غلام نژاد هم تیمی بوده در پایان با ابراز همدردی برای خانواده این مرحوم از خداوند طلب صبر و آرامش کرد و گفت: درگذشت مجید من را خیلی واقعا ناراحت کرد و حتی در خلوت خودم هم برایش اشک ریختم. شوخ طبعی های مجید در سفرهایی که با تیم داشتیم را هیچ وقت فراموش نمی کنم. من هم داغدار برادر و مادرم بودم و می دانم داغ عزیز دیدن خیلی سخت است برای همین از خدا برای پدرومادرش، همسرش و فرزندش صبر طلب می کنم.